İl Emniyet Müdürlüğü En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

İl Emniyet Müdürlüğü En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yayınlanan personel alımı ilanında en az ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği personel alımı yapılacağı açıklandı.

İl Emniyet Müdürlüklüleri yayınladığı ilanda, temizlik görevlisi kadrosunda istihdam etmek üzere toplamda 4 personel alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 15 Mart 2019 olarak belirtilmiştir. Başvurular ilanda belirtilen iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla yapılacaktır.

Temizlik görevlisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türk vatandaşı olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, kamu haklarından mahrum olmamak, anayasal düzenin işleyişini bozacak herhangi bir suç işlememiş olmak, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemine sahip olmamak olarak belirtilmiştir. Isparta ilinde görevlendirilecek olan personelin son 1 yıldır Isparta İl sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Temizlik Görevlisi olarak istihdam edilecek personel Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü’nde ve Isparta İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevlendirilecektir.

3 temizlik görevlisi alımına kişisel durumu “engelli” olan adaylar başvurabilirken, 1 temizlik görevlisi alımına Kişisel Durumu "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar başvurabilir. İş ilan numaraları 00004871781 ve 00004871704 olarak belirtilmiştir. Isparta İl Emniyet Müdürlüğü için başvuru numarası 00004872108 olarak açıklanmıştır.

Son Başvuru Tarihi: 15 Mart 2019