İl Emniyet Müdürlüğü Malatya Polisevi İlkokul Mezun 6 Temizlik Personeli Alımı

İl Emniyet Müdürlüğü Malatya Polisevi İlkokul Mezun 6 Temizlik Personeli Alımı

İŞKUR kamu iş ilanı ile Malatya İl Emniyet MüdürIüğü Polis Evi şube Müdürlüğü bünyesine en az ilkokul mezun temizlik personeli kamu alımı yapılıyor. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberi

EGM polisevi kamu personel alımı kapsamında Malatya Polis evi şube Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR iş ilanı ile müdürlük bünyesine 6 kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 6 kişi Temizlik Personeli kamu personel alınacak.

İŞKUR iş ilanı kuraya tabi olup taleplere başvuru yapan iş arayanların İŞKUR’a başvurusu sonrasında başvuru listesi polis evi şube müdürlüğüne kura çekimi için gönderilerek ve 12 Şubat 2020 tarihinde saat 10:00 da kura ile alınacak personel belirlenecek. Alınacak kamu personelleri Şifa Mah. İnönü Cad. Sümer Fb. Yanı Malatya merkez adresinde çalıştırılacak.

İŞKUR kamu iş ilanı 6 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Malatya İş İlanı

Malatya İl Emniyet Müdürlüğü Polis Evi Şube Müdürlüğü

Temizlik Personeli (Temizlikçi) 6 kişi işçi alımında adayların erkek, kadın en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, görevini yapmasına engel sağlık problemi olmaması, Yazıhan, Kuluncak, Kale/Malatya, Doğanyol, Battalgazi, Yeşilyurt/Malatya, Pütürge, Malatya Merkez, Hekimhan, Doğanşehir, Darende, Arguvan, Arapgir, Akçadağ ikametli olması şartları bulunmakta.

Başvuru için İŞKUR iş ilan numarası 00005374565 olup son başvuru tarihi 03 Şubat 2020 olarak yayınlandı.

EGM Polis Evi Şube Müdürlüğü iş ilanı 6 kamu personeli alımına başvurmak isteyen adayların 03 Şubat 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 03 Şubat 2020