İl Emniyet Müdürlükleri En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

İl Emniyet Müdürlükleri En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

İl Emniyet Müdürlükleri tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

İl Emniyet Müdürlüklerinin yayınladığı personel alımı ilanlarında beden işçisi ve temizlikçi kadrolarında görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Başvuru yapmak isteyen adayların ilanda belirtilen iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

 Beden İşçisi alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, erkek adaylar için askerlikle ilişiği olmamak, öğrenci olmamak, yapılacak arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak, en az ilköğretim mezunu olmak, Çankırı veya Çorum illerinden birinde ikamet ediyor olmak yer almaktadır.

Adaylarda herhangi bir Kamu Personeli Seçme Sınavı şartı aranmamaktadır. Çorum İl Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapmak isteyen adayların 00004882057 ve 00004882016 iş ilan numaralarını kullanmaları gerekmektedir. Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü için kullanılacak iş ilan numarası 00004881895 olarak belirtilmiştir.

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü’ne sadece Kişisel Durumu "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar, Çorum İl Emniyet Müdürlüğü’ne Kişisel Durumu "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" ve “Engelli” olanlar başvurabilirler.

Son Başvuru Tarihi: 18 Mart 2019