İl Emniyet Müdürlükleri En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

İl Emniyet Müdürlükleri En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı Yapıyor

İl Emniyet Müdürlükleri tarafından yayınlanan personel alımı ilanında çeşitli kadrolarda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Sivas İl Emniyet Müdürlüğü ve Erzurum İl Emniyet Müdürlükleri, İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilanlara göre temizlik görevlisi kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru tarihleri 9 Mayıs – 13 Mayıs 2019 tarihleri arası olarak belirtilmiştir. Adayların bu tarihler arasında iş ilan numaralarıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Temizlik görevlisi alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, en az 18 yaşında olması, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmaması, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olması, en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir.

Sivas Emniyet Müdürlüğü’ne yapılacak olan alımlarda adayların Sivas ilinde ikamet etmesi gerekiyor iken Erzurum Emniyet Müdürlüğü’ne yapılacak olan alımlarda böyle bir şart aranmamaktadır.

Erzurum Emniyet Müdürlüğü iş ilan numarası 00004967354 (sadece TMY adaylar başvurabilir), Sivas Emniyet Müdürlüğü iş ilan numaraları 00004971650 (sadece TMY adaylar başvurabilir) ve 00004971601 (sadece engelli adaylar başvurabilir) olarak belirtilmiştir.

Son Başvuru Tarihi: 13 Mayıs 2019

Popüler İlanlar