İl Milli Eğitim Müdürlükleri Kamu Personeli Alıyor

İl Milli Eğitim Müdürlükleri Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR tarafından yayınlanan kamu iş ilanları ile Bolu ve Tekirdağ Milli Eğitim Müdürlüğüne kamu personeli alınıyor. Kamu alımının ayrıntıları şöyle.

Bolu ve Tekirdağ Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından İŞKUR iş ilanları ile yapılan duyuru ile kamuya 8 kişi engelli kamu personeli alımı yapılacak alınacak personeller büro personeli olarak çalıştırılacak. Alımların ayrıntıları şöyle.

Tekirdağ İş İlanı

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Büro İşçisi (Büro Memuru) 4 kişi kamu personeli alımında adayların en az önlisans mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, EKPSS puanı olması, kişisel durumunun engelli olması, engelli sağlık kurulu raporu ile %40 engelli olduğunu belgelemesi, Tekirdağ ili ikametli olması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık, veya malullük aylığı almıyor olmak şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005374630 olarak yayınlandı.

Bolu İş İlanı

Bolu İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Büro Personeli (Büro Görevlisi) 4 kişi kamu personeli alımında adayların en az önlisans mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, EKPSS puanı olması, kişisel durumunun engelli olması, Bolu ili ikametli olması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık, veya malullük aylığı almıyor olmak şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005378005 olarak yayınlandı.

Milli Eğitim Müdürlükleri Engelli kamu personel alımlarına başvurmak isteyen adayların 03 Şubat 2020 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak başvuru işlemini yapması gerekmekte.

Son Başvuru Tarihi: 03 Şubat 2020