İl Özel İdare ve SYDV En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

İl Özel İdare ve SYDV En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlüğü ve İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilanlarda çeşitli kadrolarda istihdam etmek üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu.

İl Özel İdare Müdürlüğü’nde istihdam edilecek olan personel temizlik işçisi olarak, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’nda istihdam edilecek olan personeller temizlik işçisi ve şoför kadrolarında çalıştırılacaktır.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı başvuruları için son başvuru tarihi 14 Mart 2019 olarak belirlenmiştir. Adayların Aksaray İl Özel İdare Müdürlüğü’ne veya Kaş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı’na başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 2 erkek 2 bayan personel alımı için adayların; Türk vatandaşı olması, en az ilkokul mezunu, 2 erkek aday için en az B sınıfı ehliyete sahip olması, en az 18 en fazla 45 yaşında olması, Kaş ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Aksaray İl Özel İdare temizlik görevlisi alımında adayların; Türk vatandaşı olması, erkek olması, herhangi bir sigortalı işte çalışıyor olmaması, en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşından gün almış olması ve emekliliğe hak kazanmamış olması, ve son 6 aydır Aksaray ilinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

Kaş SYDV ve Aksaray İl Özel İdare personel alımı başvuru kılavuzlarını incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 14 Mart 2019