İl Özel İdaresi Belediye SYDV Kamuya 71 KPSS Şartsız Personel Alımı

İŞKUR üzerinden farklı şehirlerde 71 KPSS şartsız personel alımı için iş ilanları yayımlandı. Alım yapan Kamu Kurumları ile iller haberimizde….

İŞKUR üzerinden farklı şehirlerde 71 KPSS şartsız personel alımı için iş ilanları yayımlandı. Yayımlanan ilanlar kapsamında Çorum İl Özel İdaersi 1 temizlik işçisi, 1 çöp aracı şoförü, Mersin Aydıncık 1 ekskavatör operatörü, 2 iş makineleri operatörü, 7 şoför, 30 beden işçisi, İzmir İZELMAN 1 anaokulu öğretmeni, 2 otopark görevlisi, Diyarbakır Kulp SYDV 10 temizlik işçisi, 1 şoför, İzmir KARBEL 15 özel güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyuruldu. www.kariyerkamu.com haberidir.


KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIMI ADAYLARINDAN İSTENİLEN BELGELERİN BAZILARI

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
(Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı gereklidir.


KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.


KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar için son başvuru tarihi 09.02.2022 günü olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir. 
Çorum İl Özel İdaresi 
https://media.iskur.gov.tr/52779/d-users-ozguremre-dasdemir-desktop-corum-il-ozel-idaresi-pers-a-s-09-02-2022.pdf 
Mersin Aydıncık
https://media.iskur.gov.tr/52777/d-users-hasan-guday-desktop-mersin-aydincik-belediyesi-per-ltd-sti-09-02-2022.pdf 
İzmir İZELMAN
 https://media.iskur.gov.tr/52701/d-users-hasan-guday-desktop-izmir-izelman-gen-hiz-tic-a-s-09-02-2022.pdf  
Diyarbakır Kulp SYDV
https://media.iskur.gov.tr/52768/d-users-ozguremre-dasdemir-desktop-diyarbakir-kulp-sydv-pers-alimi-09-02-2022.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 09 Şubat 2022

Popüler İlanlar