İl Sağlık Müdürlüğü TYP 50 Kamu Personeli Alım İlanı (Ezincan)

İl Sağlık Müdürlüğü TYP 50 Kamu Personeli Alım İlanı (Ezincan)

İş kur Toplum Yararına Programlar kapsamında Erzincan ili bünyesindeki kamu kurumlarında görevlendirilmek üzere 50 kamu personeli alımı yapılıyor. Alımların başvuruları 14 Şubat 2020 da son bulacak.

İŞKUR tarafından yapılan ilanlar ile Erzincan İli İl Sağlık Müdürlüğü birimlerinde istihdam edilmek üzere 50 kişi toplum yararına programlar kapsamında alınacak.

İŞKUR personel alımında başvurular typ numaralarına göre ve yapılmakta olup başvurmak istediğiniz alım ilanı için aşağıda verdiğimiz typ numarası ile İŞKUR üzerinden hem başvurunuzu yapıp hem son başvuru tarihini inceleyebilirsiniz.

Erzincan İş İlanı

Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü

Toplum Yararına Program kapsamında kamu personeli alımları ayrıntılı olarak aşağıda yayınlanmıştır.

Çevre Temizlik personeli olarak 0000287708 TYP iş ilan numarası ile Erzincan İl Sağlık Müdürlüğü bünyesine 50 kamu personeli alınacak. Yapılacak kamu alımında işe giren personeller için işe başlama tarihi 24 Şubat 2020 olup işin bitimi 24 Ağustos 2020 olarak yayınlandı. Alınacak personeller çevre temizliği işi yapacak ve günlük 7,5 saat çalıştırılacak olup alımlar liste yöntemi ile yapılacak olup seçim işlemi için tarih il sağlık müdürlüğü tarafından daha sonra duyurulacak. Başvurmak isteyen adaylar için son başvuru tarihi 14 Şubat 2020 tarihidir.

İŞKUR TYP kamu alım ilanına başvurmak isteyen adayların 14 Şubat 2020 tarihine kadar İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak veya İŞKUR hizmet binalarından başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İŞKUR Kamu Kurumları Personel alımlarını ayrıntılı incelemek için telefon uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 14 Şubat 2020