İlköğretim-Lise-Ön Lisans-Lisans Mezunu 20 Daimi Memur Ve İşçi Alımı

İlköğretim-Lise-Ön Lisans-Lisans Mezunu 20 Daimi Memur Ve İşçi Alımı

İŞKUR iş ilanları üzerinden 20 daimi Kamu Personeli Alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında ilköğretim-lise-ön lisans-lisans mezunları alınacak.

İŞKUR İş İlanları üzerinden 20 daimi personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul Büyükşehir Belediyesi 2 oto elektrik ustası, 1 büro personeli, 3 araç ve iş makinesi yağlama ustası, 3 kaporta ustası, 4 kombine vidanjör ustası, 3 iş makinesi ustası, 3 dizel araç ustası, 1 oto boya ustası alacak.
 

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

** İSPER personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
** İSPER personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
** İSPER personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
** İSPER personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
** İSPER personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
** İSPER personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 


BAŞVURU BİLGİLERİ 

İSPER personel alımı ilanı için son başvuru tarihi 10 EKİM 2021 olarak belirtilmiş olup başvurular https://kariyer.ibb.istanbul/ Genel Başvuru adresine yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

TAM İLAN METNİ İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Son Başvuru Tarihi: 10 Ekim 2021