İlköğretim ve Lisans KPSS Sartsız Personel Alımları

İlköğretim ve Lisans KPSS Sartsız Personel Alımları

İŞKUR iş ilanları ile belediye 23 daimi personel alımı için işçi ve Kamu Memur Alımı İlanları yayımlandı. İstanbul İş İlanları kapsamında ilköğretim ve lisans mezunu memur ve işçi alımı yapılacak.

İŞKUR İş İlanları üzerinden 23 daimi personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında İstanbul ESTUR 4 temizlik görevlisi, 1 tesis yöneticisi, 10 yüzme öğretmeni, 2 havuz görevlisi, 6 destek personeli (yardımcı hizmetler), 2 tesis yönetici yardımcısı alacak.
 

İSTANBUL ESTUR GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

** ESTUR personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
** ESTUR personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
** ESTUR personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
** ESTUR personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
** ESTUR personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
** ESTUR personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
** ESTUR personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.
** ESTUR personel alımı ilanına başvuracak olan adayların belediye sınırları içinde ikamet ediyor olması zorunludur.


BAŞVURU BİLGİLERİ 

ESTUR personel alımı ilanı için son başvuru tarihi 18 Eylül 2021 olarak belirtilmiş olup başvurular  Nişanca Mah. Feshane Cad. No:23 Eyüpsultan İstanbul adresine yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

İLAN METNİ İÇİN BURAYA TIKLAYINIZ

Son Başvuru Tarihi: 18 Eylül 2021