İlkokul Lise Lisans Mezunu İş İlanları Yayımlandı 29 Daimi Personel Alımı Yapılacak

İlkokul Lise Lisans Mezunu İş İlanları Yayımlandı 29 Daimi Personel Alımı Yapılacak

İŞKUR iş ilanları üzerinden 29 daimi personeli alımı yapılması için ilkokul lise lisans mezunu iş ilanları yayımlandı. Personel alımı başvuru şartları haberimizde...

İŞKUR üzerinden 29 daimi personel alımı yapılması için engelli-engelsiz ilkokul lise lisans mezunu iş ilanları yayımlandı. İlanlar kapsamında Muğla Menteşe Belediyesi 1 çevre mühendisi, 6 atık toplayıcısı, 6 beden işçisi, 4 şoför, 10 özel güvenlik ve koruma meslek elemanı, 2 ekskavatör (kazıma yükleme) operatörü alacak.


İLKOKUL LİSE LİSANS MEZUNU İŞ İLANLARI BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELER

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan başvuru formu istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı, noter tasdikli örneği veya E-devlet üzerinden alınmış  mezuniyet belgesi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter tasdikli fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan 2 adet biyometrik fotoğrafı istenmektedir. ( Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan ikametgah belgesi istenmektedir.


İLKOKUL LİSE LİSANS MEZUNU İŞ İLANLARI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.

 

SPK Duyurular Sermaye Piyasası Kurulu Personel Alımı

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Uzman Yardımcılığı Sınav Duyurusu KPSS Şartsız Personel Alımı

 

İLKOKUL LİSE LİSANS MEZUNU İŞ İLANLARI BAŞVURU BİLGİLERİ 

Personel alımı ilanına başvurular 17.01.2022 - 18.01.2022 tarihleri arasında Şeyh Mah. Belediye Sok. No:11 adresinden yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

#kamupersonelialım  #memuralm  #belediyepersonelalımı 

Öğrenim Şartsız 15 Kurum Dışı Kamu İşçisi Alımı

Son Başvuru Tarihi: 18 Ocak 2022

Popüler İlanlar