İlkokul Mezun 6 Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı

İlkokul Mezun 6 Güvenlik Görevlisi Alımı İlanı

İŞKUR iş ilanları ile kamuya yeni personel alım iş başvuruları devam ediyor. Yeni iş ilanları kamu personeli alımı ayrıntıları haberimizde.

Bugün yayınlanan Resmi kamu iş ilanı ile Düzce Üniversitesi bünyesine 4857 sayılı İŞ Kanununa tabi İŞKUR aracılığıyla 6 Güvenlik Görevlisi kamu personelleri alınacak. Bu personeller asgari ücret ile ücretlendirilecekler.

Personeller Düzce Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Düzce Merkez adresinde çalıştırılacaklar. Üniversite tarafından yol ve yemek sosyal olanakları bulunmakta.

İŞKUR İş İlanı Kamu Personel Alımında Şartlar

İŞKUR başvuru şartları;

En az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olması,

Geçerli Özel Güvenlik Eğitim Sertifikasına/Belgesine sahip olması(Silahlı,silahsız)

Başvurunun son günü itibariyle 35 yaşını bitirmemiş olması,

Güvenlik işi yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmaması,

Üniversitenin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde yer alan iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmaması,

Belgelendirmek şartıyla Düzce ili veya ilçelerinde başvuru tarihi itibariyle en az 1 yıl süreyle ikamet ediyor olması şartları bulunmakta.

Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru İşlemleri

Güvenlik Görevlisi alımı başvuru işlemleri kapsamında adayların 00005500135 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını 20 Mayıs 2020 tarihine kadar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmekte.

İŞKUR başvuru işlemleri sonrasında 03 Haziran 2020 tarihi saat 10:00 ile 11:00 arasında Düzce Üniversitesi Cumhuriyet Salonunda noter kurası yapılacak noter kurasına katılacak adayların isimleri üniversitenin web sayfası üzerinden ilan edilecek. Noter huzurunda kura çekilişi sosyal medya üzerinden düzceüniversite adresinden canlı izlenilebilecek.

Kura sonucu yerleşmeye hak kazanan asil ve yedek adayların 08 Haziran 2020 ile 12 Haziran 2020 tarihleri arasında;

Geçerli Özel Güvenlik Eğitim Sertifikası/ Kimliği,

Nüfus Cüzdanı ve Fotokopisi, Diploma ve Fotokopisi,

3 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Belgesi,

SGK'dan emeklilik, yaşlılık aylığı almadığını gösterir belge,

Öncelik hakkına sahip olanların, öncelikli durumlarını gösterir belgenin aslı ve fotokopisi,

Sağlık Kurulu Raporu ( Covit-19 ile mücadele süreci kapsamında hastanelerin polikliniklerinin çoğunun hizmet verememesi sebebi ile adayların kendi bağlı oldukları AİLE HEKİMLİĞİ'nden alacakları sağlık raporu ile birlikte Üniversiteye başvurarak Belirsiz süreli iş sözleşmesini imzalayarak göreve başlamaları gerekmekte. Covit-19 ile mücadele süreci bittikten sonra idarenin belirlediği süreler içerisinde ilgililer "Görevini devamlı yapmasına engel olacak bedenen, aklen ve ruhen sağlık problemi olmadığını” Gösterir tam teşekküllü bir hastaneden sağlık kurulu raporu alarak idareye teslim edecekler. Bu raporlarda adayın hizmetini yapamayacak bir durum bulunması halinde iş akdi fesih edilecek.)

Son bir yıldır düzce sınırlarında ikamet ettiğini gösterir e-devlet kapısından alınan tarihçeli yerleşim belgesi evraklarını hazırlayıp teslim etmeleri gerekmekte.

İlkokul mezun güvenlik görevlisi alımı ilanlarını akıllı telefon uygulamamız ile incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 20 Mayıs 2020