İnşaat Şirketi En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı İlanı Yayınladı

İnşaat Şirketi En Az İlköğretim Mezunu Personel Alımı İlanı Yayınladı

İnşaat şirketince yayınlanan personel alımı ilanında en az ilköğretim mezunu adayların başvurabileceği personel alımı yapılacağı açıklandı.

Saroz Yapı İnşaat Şirketi İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre “Başka Yerde Sınıflandırılmamış Kaba İnşaat Ve İlgili İşlerde Çalışan Sanatkarlar” kadrosunda görevlendirmek üzere personel alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru yapmak isteyen adayların son başvuru tarihi olan 17 Mayıs 2019 tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

İnşaat şirketi personel alımı için başvuruda kullanılacak iş ilan numaraları 00004976026 ve 00004976043 olarak belirtilmiştir.

Başka Yerde Sınıflandırılmamış Kaba İnşaat Ve İlgili İşlerde Çalışan Sanatkarlar alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, erkek olmak, en az 18 yaşında olmak, en az ilköğretim mezunu olmak yer almaktadır.

Ayrıca adayların Konya ili ve ilçelerinde ikamet ediyor olması da adaylarda aranan şartlar arasında yer almaktadır.

İşe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: 30 Haziran 2019 tarihinde kura çekimi yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 17 Mayıs 2019