İş Arayanlar 40 Yaş Sınır 40 Temizlik Personeli Alınıyor

İş Arayanlar 40 Yaş Sınır 40 Temizlik Personeli Alınıyor

İŞKUR iş ilanları üzerinden 40 yaş sınır 40 kamu işçisi alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İş İlanları kapsamında saha/temizlik personeli alınacak. Kariyer Kamu

İŞKUR İş İlanları üzerinden 40 personel alımı yapılması için Belediye Personel Alımı İlanları yayımlandı. İlanlar kapsamında Kahramanmaraş Belediyesi 40 saha/temizlik personeli alacak.
 

GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların en az lise mezunu olması zorunludur.     

k-maras.png


BAŞVURU BİLGİLERİ

Personel alımı ilanına son başvuru tarihi 29.11.2021 günü olup başvurular https://kahramanmaras.bel.tr/ adresi üzerinden yapılacaktır. www.kariyerkamu.com

Son Başvuru Tarihi: 29 Kasım 2021

Popüler İlanlar