İsfalt 4 Farklı Pozisyonda Daimi 37 Engelli Personel Alımı

İsfalt 4 Farklı Pozisyonda Daimi 37 Engelli Personel Alımı

İŞKUR üzerinden yayımlanan ilan kapsamında İstanbul Asfalt Fabrikaları San. Ve Tic. A.Ş 4 farklı pozisyon için kadrolu 37 engelli personel alımı yapacağını duyurdu.

İŞKUR üzerinden İstanbul Asfalt Fabrikaları San. Ve Tic. A.Ş personel alımı yapılması için iş ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilanda İstanbul Asfalt Fabrikaları San. Ve Tic. A.Ş 4 farklı pozisyon için kadrolu 37 engelli personel alımı yapacağını duyurmuştur.

Genel Başvuru Şartları

**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk vatandaşı olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm devlet hastanesinden %40 ve üzeri olduğunu bildiren heyet raporu almış olması gereklidir. 
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların emekli olmamış olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların vardiyalı çalışabilecek olması gereklidir.
**Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların ilan edilen kadro için aranan diğer başvuru şartlarını taşıması gereklidir.

Alım Yapılacak Pozisyonlar

Bilgisayar Mühendisi 1 Kişi
Endüstri Mühendisi 1Kişi
Bilgisayar Programcısı 5 Kişi
Otobüs Şoförü (E Sınıfı Ehliyet) 30 Kişi

Adaylardan İstenilen Belgeler

a - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların nüfus cüzdanı aslı veya kurum tarafından onaylanmak üzere fotokopisi gereklidir.
b - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gereklidir.(Yabancı okul mezunu adaylar için denklik belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gereklidir.
c - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların fotoğraflı öz geçmiş gereklidir.
d - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğrafı gereklidir.
( Bir adedi forma yapıştırılacaktır.)
e - Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gereklidir.
f - Personel alımı ilanına başvuracak olan tüm adayların Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gereklidir.
j - Personel alımı ilanına başvuracak tüm adayların sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gereklidir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi kurum tarafından onaylanabilir.

Başvuru Bilgisi

Son başvuru tarihi 31.01.2021 Pazar günü olup, başvurular başvuru@isfalt.com mail adresine  yapılacaktır.
İlan metnine linkten ulaşılabilir.
https://www.kariyerkamu.com haberidir.

Son Başvuru Tarihi: 31 Ocak 2021