İŞKUR 1086 Kamu Personel Alımı Yayınladı

İŞKUR 1086 Kamu Personel Alımı Yayınladı

Orman İşletme Müdürlüğü ve SYDV 1086 Toplum yararına programı İŞKUR (TYP) kapsamında İŞKUR tarafından 7 Ocak 2019 da yayınlanarak başvuruları bulunan şehir kamu personeli alım iş ilanları yayınlandı.

İŞKUR TYP 1086 kamu personel alımı yayınladı. alımlarını özellikle Belediye Başkanlıkları, Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Milli Eğitim Müdürlükleri, Valilikler ve Kaymakamlıklar nezdinde bulunan kamu kurum ve kuruluşları personel alım ihtiyaçlarını bu alımlar ile sağlamaktadır. Orman İşletme Müdürlüğü TYP numarası 270610 olarak verilmiştir. Alımı Osmaniye gerçekleştiriyor. SYDV TYP numarası 270619 olarak ilan edilmiştir. Diğer şehir alımları aşağıda açıklanmıştır. Alımların tamamına ulaşmak için aşağıda link adresi verilmiştir.

İŞKUR toplum yarasına programı kapsamında kamu personeli alımı iş ilanları 7 Ocak 2019 da yayınlandı. Alım yapacak şehirler Sakarya, Osmaniye, Samsun, Kahramanmaraş, Kütahya, Trabzon, Artvin, Bolu, Batman, Gaziantep ve Muğla olarak yayınlanmıştır. Muğla ve Gaziantep 7 Ocak 2019 da sona eriyor. Diğer tüm şehirler 11 Ocak 2019 tarihi bitimine kadar başvuru yapılabilir.

Alımlar yapılırken güvenlik görevlisi, çevre düzenleme elemanı, çevre temizlik işçisi, bahçıvan, hizmetli ve ağaçlandırma personeli olarak gerçekleştiriliyor. Başvurular kısa süreliğine ilana çıkıp hemen başvuru süresi bittiği üzere sayfamızdan takip sağlayabilirsiniz.

Şartlar; ilkokul, lise, ön lisans ve lisans mezunları başvurabiliyor. Ayrıca 18 yaşını doldurmuş, 40 yaşını bitirmemiş, iş kurumuna kayıtlı işsiz ve herhangi bir kurumdan maaş almıyor olanlar başvuru sağlayabilir.

TYP İŞKUR alımlarına başvuru için tıklayın.

Son Başvuru Tarihi: 11 Ocak 2019