İŞKUR Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 12 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi 12 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR kamu iş ilanı ile yayınlanan ilanda Yıldırım Beyazıt Üniversitesi bünyesine 12 kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Ankara iş ilanı ayrıntıları haberimizde.

İŞKUR kamu iş ilanı ile Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi bünyesine 12 kamu personeli alımı için ilan yayınlandı.

Başvuracak adaylar için 27 Ocak 2019 son tarih. Alınacak personel ünvanları ve sayıları ise 8 kişi temizlik görevlisi, 4 kişi kaloriferci (Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi) olmak üzere toplam 12 kamu personeli alımı yapılacak. Kariyer kamu ekibi olarak İŞKUR iş ilan içeriğini sizler için hazırladık.

İŞKUR kamu alımı 4 kişi Doğalgaz Kalorifer Ateşçisi (Kaloriferci) ünvanlı personel alımında adayların en az İlkokul mezun en fazla lise mezunu olması, doğalgaz yakıtlı kalorifer ateşçiliği MEB onaylı kurs bitirme belgesi olması ya da Tesisat teknolojisi ve iklimlendirme bölümü mezunu olması belgesi olması, temel iş sağlığı ve güvenliği eğitim katılım belgesi olması, sudan suya ısı pompası sistemini fancoil cihazlarını, sulu sistem klima santrallerini, soğutma kulelerini, yangın söndürme sistemlerini ve merkezi sistem doğalgazlı kazan dairesini manuel ve otomasyon üzerinden çalıştırabilecek ve bu işlerde daha önce çalıştığını gösterir çalışma belgesine sahip olması, kadın ve erkek 18 ile 50 yaş aralığında bulunması, Ankara/Merkez, Pursaklar, Evren, Etimesgut, Akyurt, Kahraman Kazan, Sincan, Mamak, Keçiören, Gölbaşı/Ankara, Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Polatlı, Nallıhan, Kızılcahamam, Kalecik, Haymana, Güdül, Elmadağ, Çubuk, Çankaya, Çamlıdere, Beypazarı, Bala, Ayaş, Altındağ ikametli olması şartları bulunmakta bu kamu alımının İŞKUR iş ilan numarası 00005365805 olarak ilan edildi.

İŞKUR kamu alımı ile  8 Temizlik Görevlisi ünvanlı personel alımında adayların en az İlkokul mezun olması, temizlik işlerinde çalışmaya engel herhangi bir sağlık probleminin olmaması, kadın ve erkek 18 ile 40 yaş aralığında bulunması, Ankara Merkez, Pursaklar, Evren, Etimesgut, Akyurt, Kahraman Kazan, Sincan, Mamak, Keçiören, Gölbaşı Ankara, Yenimahalle, Şereflikoçhisar, Polatlı, Nallıhan, Kızılcahamam, Kalecik, Haymana, Güdül, Elmadağ, Çubuk, Çankaya, Çamlıdere, Beypazarı, Bala, Ayaş, Altındağ ikametli olması şartları bulunmakta bu kamu alımının İŞKUR iş ilan numarası 00005365765 olarak ilan edildi.

Yayınlanan İŞKUR kamu alımı iş ilanlarına başvurmak için adayların 27 Ocak 2020 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmekte.

Son Başvuru Tarihi: 27 Ocak 2020