İŞKUR Belediye KPSS siz İlkokul Mezun 9 Kamu Alım İlanı

İŞKUR Belediye KPSS siz İlkokul Mezun 9 Kamu Alım İlanı

İŞKUR kamu iş ilanı ile Kalaba Belediyesi bünyesine en az ilkokul mezun, KPSS şartsız kamu alımı yapılıyor. Kamu İşçisi(Beden İşçisi) ve Şoför ünvanlı kamu alım şartları haberimizde.

Nevşehir Kalaba Belediyesi tarafından İŞKUR iş ilanı ile 9 kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 2 Şoför, 7 kişi işçi kamu personeli alınacak.

İŞKUR iş ilanı kuraya tabi olup taleplere başvuru yapan iş arayanların ve önceliklilerin tamamı kura çekimi için Kalaba Belediyesine gönderilerek 27 Ocak 2020 tarihinde kura ile alınacak personeller belirlenecek.

İŞKUR kamu iş ilanı 9 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Şoför 2 kişi alımında adayların kadın ve erkek en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması,  C sınıf veya D sınıfı ehliyet sahibi olması, Avanos ilçesi ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005360711 olup başvurular 21 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Belediye işçi alımı 7 kişi adayların kadın ve erkek en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, Avanos ilçesi ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005360832 olup başvurular 21 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Nevşehir iş ilanı Kalaba Belediyesi 9 kamu alımı ile kamyon şoförü, beden işçisi personel alımına başvurmak isteyen adayların 21 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 21 Ocak 2020