İŞKUR Belediye Personel Alımı Iğdır Halefli KPSS siz Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR Belediye Personel Alımı Iğdır Halefli KPSS siz Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR kurum dışı kamu iş ilanı ile Iğdır Halefli belediye bünyesine lise mezun, KPSS şartsız kamu alımı yapılıyor. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberimizde.

Iğdır Halefli Belediyesi Personel Ltd. Şti. tarafından yapılan İŞKUR kurum dışı iş ilanı ile şirket bünyesine kamu personeli alımı yayınlandı.

Yayınlanan iş ilanı ile 1 kişi Temizlik Personeli (temizlikçi) kamu personeli alınacak.

Iğdır iş ilanı ile alınacak personeller Halefli Belediyesi Hizmet sınırları içerisinde çalıştırılacak. Alınacak kamu personelleri süresiz daimi olarak alınacak.

İŞKUR kamu iş ilanı kurum dışı 1 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Temizlik görevlisi 1 kişi alımında adayların 18 yaşından büyük olması, T.C.  vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum bulunmaması, en az lise mezunu olması, son altı ay içerisinde Halefli belde sınırları içinde ikamet etmesi şartları bulunmaktadır.

Temizlikçi kamu alımına başvurmak isteyen adayların Kimlik fotokopisi, ikamet belgesi, 2 adet fotoğraf, sağlık raporu, sabıka kaydı, öğrenim durum belgelerini hazırlamaları gerekmekte.

Başvurular yukarıdaki belgeler ile birilikte Özvatan Mah. Mevlana Mah. No:7 Halefli Beldesi IĞDIR adresinde Fen işleri Müdür Vekiline 24 Ocak 2020 tarihine kadar yapılacaktır.

Son Başvuru Tarihi: 24 Ocak 2020