İŞKUR Belediye Personel Alımı İlanları En Az İlkokul Ve Ortaokul 35 İşçi Alınacak

İŞKUR Belediye Personel Alımı İlanları En Az İlkokul Ve Ortaokul 35 İşçi Alınacak

İŞKUR Belediye Personel Alımı İlanları Yayımladı. Yayımlanan Kurum Dışı İlanlar kapsamında en az ilkokul ve ortaokul 35 kamu işçisi alımı yapılacak.

İŞKUR Belediye Personel Alımı İlanları Kapsamında Nevşehir Avanos Belediyesi En Az Ortaokul 10 Beden Işçisi, Van Tuşba Belediyesi En Az İlkokul 25 Beden İşçisi Alacak.


İŞKUR BELEDİYE PERSONEL ALIMI İLANLARI BAŞVURU İÇİN GEREKLİ OLAN BELGELERİN BAZILARI

**Belediye Personel Alımı İlanına Başvuracak Olan  Adaylardan Nüfus Cüzdanı Aslı Veya Fotokopisi Istenmektedir. Aslı Ibraz Edilmek Kaydı Ile Suretleri Belediyemizce Onaylanabilir.
**Belediye Personel Alımı İlanına Başvuracak Olan Adaylardan Diploma Veya Mezuniyet Belgesinin Aslı, Noter Tasdikli Örneği Veya E-Devlet Üzerinden Alınmış  Mezuniyet Belgesi Istenmektedir. Aslı Ibraz Edilmek Kaydıyla Fotokopisi Belediyemizce Onaylanabilir. 
**Belediye Personel Alımı İlanına Başvuracak Olan Adaylardan Yabancı Okul Mezunları Için Denklik Belgesinin Aslı Veya Noter Tasdikli Fotokopisi Istenmektedir. Aslı Ibraz Edilmek Kaydıyla Fotokopisi Belediyemizce Onaylanabilir. 
**Belediye Personel Alımı İlanına Başvuracak Olan Erkek Adaylardan Askerlik İle İlişkisi Olmadığına Dair Beyanı İstenmektedir.
**Belediye Personel Alımı İlanına Başvuracak Olan Adaylardan Görevlerini Devamlı Bir Şekilde Yapmasına Engel Olacak Zihinsel Ve Bedensel Bir Durumu Olmadığına Dair Beyanı Istenmektedir.
**Belediye Personel Alımı İlanına Başvuracak Olan Adaylardan Bir Adedi Forma Yapıştırılmak Kaydı Ile Son Altı Ay Içerisinde Çekilmiş 2 Adet Biyometrik Fotoğraf Istenmektedir.
**Belediye Personel Alımı İlanına Başvuracak Olan Adaylardan Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği Istenmektedir.
**Belediye Personel Alımı İlanına Başvuracak Olan Adaylardan Kamu Kurumlarında Çalışılan Süreler Için Çalıştıkları Kurumdan Alınacak Belge Istenmektedir 
**Belediye Personel Alımı İlanına Başvuracak Olan Adaylardan Adli Sicil Kaydı Istenmektedir.
**Belediye Personel Alımı İlanına Başvuracak Olan Adaylardan Ikametgah Belgesi Istenmektedir.


İŞKUR BELEDİYE PERSONEL ALIMI İLANLARI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI 

**Belediye Personel Alımı İlanına Başvuracak Olan Adayların Türk Vatandaşı Olması Zorunludur.
**Belediye Personel Alımı İlanına Başvuracak Olan Adayların 18 Yaşını Tamamlamış Olması Zorunludur.
**Belediye Personel Alımı İlanına Başvuracak Olan Adayların Emekliliğe Hak Kazanmamış Olması Zorunludur.
**Belediye Personel Alımı İlanına Başvuracak Olan Adayların Kamu Haklarından Mahrum Bulunmaması Zorunludur.
**Belediye Personel Alımı İlanına Başvuracak Olan Adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü Maddesinde Belirtilen Süreler Geçmiş Olsa Bile; Kasten Işlenen Bir Suçtan Dolayı Bir Yıl Veya Daha Fazla Süreyle Hapis Cezasına Ya Da Afta Uğramış Olsa Bile, Devletin Güvenliğine Karşı Suçlar, Anayasal Düzene Ve Bu Düzenin Işleyişine Karşı Suçlar, Zimmet, Irtikap, Rüşvet, Hırsızlık, Dolandırıcılık, Sahtecilik, Güveni Kötüye Kullanma, Hileli Iflas, Ihaleye Fesat Karıştırma, Edimin Ifasına Fesat Karıştırma, Suçtan Kaynaklanan Malvarlığı Değerlerini Aklama Veya Kaçakçılık Suçlarından Mahkum Olmaması Zorunludur.
**Belediye Personel Alımı İlanına Başvuracak Olan Olan Erkek Adayların Askerlikle Ilgisi Bulunmaması Ya Da Askerlik Çağına Gelmemiş Bulunması Veya Askerlik Çağına Gelmiş Ise Muvazzaf Askerlik Hizmetini Yapmış Yahut Ertelenmiş Veya Yedek Sınıfa Geçirilmiş Olması Zorunludur. 
**Belediye Personel Alımı İlanına Başvuracak Olan Adayların Görevini Devamlı Yapmasına Engel Olabilecek Akıl Hastalığı Veya Bedensel Engeli Bulunmaması Zorunludur.


İŞKUR BELEDİYE PERSONEL ALIMI İLANLARI İLAN METİNLERİ VE BAŞVURU BİLGİLERİ 

İlanlar İçin Son Başvuru Tarihi 19 Ocak 2022 Olarak Belirtilmiş Olup Başvurular İlan Metinlerinde Belirtilen Adreslere Yapılacaktır. Www.Kariyerkamu.Com Haberidir.

Nevşehir Avanos Belediyesi  
Https://Media.İskur.Gov.Tr/52362/Nevsehir-Avanos-Belediyesi-Per-Ltd-Sti-19-01-2022.Pdf 
Van Tuşba Belediyesi
Https://Media.İskur.Gov.Tr/52354/Van-Tusba-Belediyesi-Tusba-Kent-Hizm-A-S-19-01-2022.Pdf 

Son Başvuru Tarihi: 19 Ocak 2022

Popüler İlanlar