İŞKUR Çamlı Çay En Az İlkokul Mezun 12 Geçici Kamu Personeli Alım İlanı

İŞKUR Çamlı Çay En Az İlkokul Mezun 12 Geçici Kamu Personeli Alım İlanı

Kamu Personeli Alımı İŞKUR kamu iş ilanı ile Çaykur Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü bünyesinde bulunan Çamlı Çay Fabrikasına 12 kamu personeli alınacak.

Güncel İŞKUR kamu iş ilanı ile Çaykur bünyesindeki Çamlı Çay Fabrikasına geçici işçi pozisyonunda kamu personelleri alım ilanları yayınlandı. Yayınlanan bu ilanlarda yapılacak kamu personel alımlarında personeller geçici ve tam zamanlı çalıştırılacaklar.

Alınacak kamu personellerine yılda dört ikramiye ödemesi yapılacak ve adaylardan birden çok işyeri için başvuru yapan adayların başvuruları kabul edilmeyecek.

Yapılacak alımda alım şartlarını eksiksiz taşıyan adayların İŞKUR Sürmene Hizmet Merkezi bünyesinde yapılacak olan alımda başvurularını 28 Şubat 2020 tarihine kadar yapmaları ve sonrasında 18 Mart 2020 Çarşamba günü saat 13:00 da Trabzon Of kapalı spor salonunda noter huzurunda kura çekilecek. İŞKUR tarafından Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğüne bildirilen kura sonuçları ve diğer her türlü duyurular www.çaykur.gov.tr adresinden ilan edilecek. Hiçbir adayın adresine posta yolu ile tebligat yapılmayacak.

Trabzon İş İlanı

Çamlı Çay Fabrikası

Beden İşçisi 9 kişi 00005418588 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak kadın ve erkek engelli personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, Trabzon il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Çamlı Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Beden İşçisi 3 kişi 00005418594 ilan numaralı kamu personel alımında alınacak kadın ve erkek, eski hükümlü veya TMY personeller geçici ve tam zamanlı olacak, taşıma, yükleme boşaltma işi ile görevlendirilecek adayların 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, Trabzon il ve ilçelerinde ikamet etme şartı bulunmaktadır. Bu ilanda alınacak personeller Çamlı Çay Fabrikasında çalıştırılacaklar.

Başvuruları devam eden kamu personeli alımında Çamlı Çay Fabrikasına alınacak 12 kamu personeli alımına başvurmak isteyen yukarıdaki şartları taşıyan adayların 28 Şubat 2020 tarihine kadar İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yapılarak veya Alo 170 hattı üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2020