İŞKUR En Az İlkokul Mezun 30 Geçici İşçi Alımı İlanı Yayınlandı

İŞKUR En Az İlkokul Mezun 30 Geçici İşçi Alımı İlanı Yayınlandı

İŞKUR kamu iş ilanı ile Bursa Kestel Belediye Başkanlığı bünyesine İlkokul mezunu kamu personeli alımı yapılıyor. Yapılacak olan alımların şartları haberimizde.

Belediyeye kamu personel alım ilanı ile Bursa Kestel Belediyesinde istihdam edilmek üzere en az ilkokul mezun 30 Geçici işçi kamu personeli alımı yapılacak.

Alınacak kamu personelleri Kale Mah. Cuma Cad. No:1 Kestel Bursa adresinde çalıştırılacak olup adayların Bursa İŞKUR bünyesinde başvurularını 02 Mart 2020 tarihine kadar yapmaları sonrasında 05 Mart 2020 saat 15:00 da Vanimehmet Mahallesi Gazi Cad. No:15 ek hizmet binası Aile Parkı yanı (Eski Kültür Merkezi) adresinde kura çekimi yapılacak ve çekiliş sonucunda belirlenen adaylar kimlikleri ile birlikte Kestel Belediyesinde mülakata alınmak üzere hazır bulunacaklar. Alınacak personeller 5 ay 29 gün çalıştırılacaklar.

Bursa İş İlanı

Kestel Belediye Başkanlığı

Beden İşçisi 30 kişi kamu personeli alımında adayların ilkokul en fazla lise mezunu olması, kadın ve erkek  18 yaşından büyük en fazla 60 yaşında olması, Türk Vatandaşı olması, yapılacak kamu personeli alımına sadece Kestel ikametli adaylar başvurabilecek, askerlikle ilişiği olmaması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005425469 olarak ilan edildi.

Bursa Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bünyesinde yapılacak olan kamu personeli alımına başvurmak isteyen adayların yukarıdaki İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak veya alo 170 hattı üzerinden  02 Mart 2020 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Türkiye geneli bütün kamu alım iş ilanlarını cep uygulamamız ile takip edebilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 02 Mart 2020