İŞKUR En Az İlkokul Mezun 50 Özel Güvenlik Alım İlanı

İŞKUR En Az İlkokul Mezun 50 Özel Güvenlik Alım İlanı

İŞKUR tarafından yayınlanan özel ilanla 50 güvenlik görevlisi alımı ilanı yapıldı. Özel güvenlik personeli alım şartları ve nerelere alınacak.

İŞKUR tarafından yapılan son ilanlarla özel güvenlik firmasına silahlı ve silahsız güvenlik görevlileri alımı yapılacağı ilan edildi. Alımı yapılacak personeller İzmir'de çalıştırılacak.

Özel Güvenlik Görevlisi 50 kişi alımında adayların İzmir'de ikamet etmesi yada kendi imkanlarıyla ikamet edebilecek bay bayan, 5188 sayılı yasa gereği Özel Güvenlik Kimlik Kartı olan silahlı veya silahsız, iyi iletişim kurabilen, fiziği ve diksiyonu düzgün, erkek adaylar için 1,73 cm den kısa olmayan, bayanlar için 1,63 cmden kısa olmayan, 32 yaşını aşmamış, erkek adaylar için askerliğini bitirmiş, en az ilkokul mezun, tercihen İzmir/Merkez, Karabağlar, Bayraklı, Güzelbahçe, Narlıdere, Gaziemir, Çiğli, Balçova, Menderes, Konak, Buca, Beydağ, Urla, Torbalı, Tire, Selçuk, Seferihisar, Ödemiş, Menemen, Kiraz, Kınık, Kemalpaşa, Karşıyaka, Karaburun, Foça, Dikili, Çeşme, Bornova, Bergama, Bayındır, Aliağa ilçelerinde ikamet eden adaylar alınacak.

Yapılacak olan 50 özel güvenlik alımı için İŞKUR iş ilan numarası 00005283327 olup ilgilenen adayların 27 Şubat 2020 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR resmi internet sayfasından iş arayan girişi yaparak ilanı inceleyerek başvurularını yapabilirler.

Son Başvuru Tarihi: 27 Şubat 2020