İŞKUR Engelli Lise Mezun İş İlanı Komutanlık Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR Engelli Lise Mezun İş İlanı Komutanlık Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR engelli iş ilanları ile İstanbul Tersanesi Komutanlığı kamu personelleri alıyor. Yapılacak olan kamu personeli alımında adayların taşıması gereken kriterler neler?

2020 Engelli iş ilanı İŞKUR üzerinden İstanbul Tersanesi Komutanlığına 1 kişi Ölçüm Aletleri Teknisyeni, 1 kişi Pantograf Tezgahı Ayarcı Operatörü kamu alımı yapılacak. Kariyer kamu tarafından iş ilanının bütün kriterleri incelendi.

Kariyer Kamu iş ilanları incelemesinde İŞKUR engelli kamu alımında 1 kişi Ölçüm Aletleri Teknisyeni kamu personeli alımında adayların lise ve dengi okul Elektrik- Elektronik, Endüstriyel Elektronik, Endüstriyel Mekanik, Elektrik Teknolojisi, Elektrik, Kontrol ve Enstümantasyon Teknolojisi, Otomatik kumanda, Mekatronik bölüm mezunu olmaları, kadın ve erkek 18 ile 30 yaş aralığında olmaları, İstanbul/Merkez, Sultangazi, Arnavutköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Başakşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Ataşehir, Esenler, Tuzla, Sultanbeyli, Maltepe, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Avcılar, Bayrampaşa, Ümraniye, Pendik, Küçükçekmece, Kağıthane, Büyükçekmece, Zeytinburnu, Üsküdar, Şişli, Şile, Silivri, Sarıyer, Kartal, Kadıköy, Gaziosmanpaşa, Fatih, Eyüp, Çatalca, Beyoğlu, Beykoz, Beşiktaş, Bakırköy, Adalar ilçelerinde ikamet etmesi şartları bulunmakta. Bu alım için İŞKUR iş ilan numarası 00005339023 olarak verilmiştir.

Kariyer Kamu iş ilanları incelemesinde İŞKUR engelli kamu alımında 1 kişi Ölçüm Pantograf Tezgahı Ayarcı operatör kamu personeli alımında adayların lise ve dengi okul Bilgisayar Destekli Makine Ressamlığı, CNC Bölümü, Makine, Tesviye bölüm mezunu olmaları, kadın ve erkek 18 ile 30 yaş aralığında olmaları, İstanbul/Merkez, Sultangazi, Arnavutköy, Beylikdüzü, Esenyurt, Başakşehir, Çekmeköy, Sancaktepe, Ataşehir, Esenler, Tuzla, Sultanbeyli, Maltepe, Güngören, Bahçelievler, Bağcılar, Avcılar, Bayrampaşa, Ümraniye, Pendik, Küçükçekmece, Kağıthane, Büyükçekmece, Zeytinburnu, Üsküdar, Şişli, Şile, Silivri, Sarıyer, Kartal, Kadıköy, Gaziosmanpaşa, Fatih, Eyüp, Çatalca, Beyoğlu, Beykoz, Beşiktaş, Bakırköy, Adalar ilçelerinde ikamet etmesi şartları bulunmakta. Bu alım için İŞKUR iş ilan numarası 00005338914 olarak verilmiştir.

Yukarıda verilen İŞKUR engelli iş ilanlarına başvurmak isteyen adayların 10 Ocak 2020 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 10 Ocak 2020