İŞKUR ile 14 Uzakyol Mühendis Kamu Personel Alım İlanı

İŞKUR ile 14 Uzakyol Mühendis Kamu Personel Alım İlanı

Yapılan yeni İŞKUR iş ilanı ile Uzakyol Mühendisi kamu personelleri alınıyor. Yayınlanan daimi işçi alım ilanı içeriği haberimizde.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR kamu işçi alımı ilanı ile bünyesine 14 kişi daimi Uzakyol Mühendis kamu personeli alımı yapıyor. Alınacak kamu personelleri 1 aylık deneme süresine tabi olacaklar.

Alınacak kamu personelleri Beylerbeyi Mahallesi Abdullahağa Cad. No:16/A Üsküdar İstanbul adresinde çalıştırılacaklar.

Başvuru yapan adaylardan sınav (yazılı veya sözlü yöntemlerinden biri veya ikisi kullanarak yapılacak) sonucunda işe yerleştirmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacak. Aksi halde adayların 1 aylık deneme süresi içerisinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmakta.

Bu kapsamda işe başlayacak aday Kuruluşun öngördüğü yerde çalışmaya muvafakat vermiş sayılacak.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kamu personeli alım süreci ile ilgili tüm duyurular müdürlüğün web sayfası duyurular bölümünden yapılacak olup, ayrıca adreslere başka tebligat yapılmayacak. 

Uzakyol Mühendisi olarak alınacak 14 kamu personeli alımı adaylarının Denizcilik Fakültesi, Yüksek Denizcilik Okulu, Deniz Harp Okulu ve üniversitelerin Makine Bölümü, Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği, Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği ve Makine Mühendisliği bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olması, en az Uzakyol 2.Mühendis yeterliliğine sahip olması, 2.Mühendis ya da üst yeterlilikte en az bir ( 1 ) yıl deniz hizmeti bulunması ve bunu belgelemesi, yeterliliği ile alakalı her türlü güncel ve uluslararası kuralların gerektirdiği sertifikalara (stcw vb) ve belgelere sahip olması, KPSS P1 puanının en az 60 olması şartları bulunmaktadır.

Başvuru şartlarını taşıyan adayların 15 Mayıs 2020 tarihine kadar 00005494897 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi ile başvurularını yapmaları veya alo 170 hattı üzerinden yapmaları ilan edildi.

Son Başvuru Tarihi: 15 Mayıs 2020