İŞKUR ile Afyonkarahisar iş İlanı! Kayıhan Belediyesi Bünyesine Mezarcı  Alımı Yapılıyor

İŞKUR ile Afyonkarahisar iş İlanı! Kayıhan Belediyesi Bünyesine Mezarcı  Alımı Yapılıyor

İŞKUR kamu iş ilanı ile Kayıhan Belediyesi bünyesine en az ilkokul mezun, KPSS şartsız kamu alımı yapılıyor. Afyonkarahisar iş ilanı Kamu işçisi olarak yapılacak kamu alım şartları haberimizde.

Afyonkarahisar iş ilanı Kayıhan Belediyesi tarafından İŞKUR iş ilanı ile 2 Mezar Kazma işçisi kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile mezarcı personeller 5 ay 29 gün geçici olarak çalışacak şekilde alınıp asagari ücret verilecek kamu alımı yapılacak.

İŞKUR kamu iş ilanı belediye kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Afyonkarahisar iş ilanı mezar kazma kamu işçi alımı Kayıhan belediyesi personel alımında 2 Mezarcı işçi adayların erkek ve en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, İhsaniye ikametli olması şartları bulunmakta.

Alınacak personeller adayların İŞKUR başvurusu sonrası İŞKUR tarafından belediyeye gönderilen başvuru listelerine istinaden Kayıhan Belediyesi Toplantı salonunda 23 Ocak 2020 tarihinde yapılacak noter kurası ile belirlenecek.

Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005357057 olup başvurular 20 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Afyonkarahisar iş ilanı İŞKUR kamu personeli alımında 2 kişi mezarcı alımına başvurmak isteyen adayların 20 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 20 Ocak 2020