İŞKUR ile Antalya Sulama Birliği Bünyesine 3 Kamu Personeli Alınıyor

İŞKUR ile Antalya Sulama Birliği Bünyesine 3 Kamu Personeli Alınıyor

İŞKUR kamu iş ilanı ile Antalya Alara Sulama Birliği bünyesine en İlkokul mezunu kamu personeli alımı yapılıyor. Yapılacak olan alımların şartları haberimizde.

Antalya Alara Sulama Birliği bünyesine İŞKUR kamu iş ilanı ile kamu personel alımı yapılıyor.Yapılan ilan ile sulama birliği bünyesine 1 kişi Ziraat Mühendisi, 1 kişi İş Makinesi Operatörü, 1 kişi Elektrik Teknisyeni kamu personelleri alınacak.

Yapılacak olan kamu alımında personeller geçici ve tam zamanlı olarak çalıştırılacaklar. İş Makinesi Operatörü ve Elektrik Teknisyeni kamu personeli alımında adayların İŞKUR başvuruları sonrasında Örenşehir Mah. Akyalı Sok. No:792 Alara Sulama Birliği Manavgat/Antalya adresinde kura çekilecek.

Yapılacak kamu personeli alımında adaylarda arana özellikler şöyle;

Antalya İş İlanı

Alara Sulama Birliği

Elektrik Teknikeri 1 kişi kamu alımında adayların meslek yüksekokullarının önlisans programlarının ilgili bölümlerinden mezun olunması, kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde Çalışma Belgesi sahibi olması, Manavgat veya Alanya ikametli olması,  şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005425239 olarak ilan edildi.

Kepçe Operatörü 1 kişi kamu alımında adayların kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, Beko Loder Operatörü sertifikası bulunması, B sınıfı sürücü belgesi bulunması, Bahşili ikametli olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005385844 olarak ilan edildi.

İş Makinesi Operatörü 1 kişi kamu personel alımında adayların erkek ve kadın 18 yaşından büyük olması, en az ilkokul mezunu olması, G sınıfı sürücü belgesi sahibi olması, Manavgat veya Alanya ikametli olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005424843 olarak ilan edildi.

Ziraat Mühendisi 1 kişi kamu personel alımında adayların kadın ve erkek 18 yaşından büyük olması, Lisans mezunu olması, Manavgat veya Alanya ikametli olması, KPSS P3 puanı en az 60 olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005424723 olarak ilan edildi.

Antalya İŞKUR Manavgat Hizmet Merkezi bünyesinde yapılan bu kamu personeli alımında mezuniyet ve ikamet şartlarını taşıyan adayların 02 Mart 2020 tarihine kadar başvurularını İŞKUR iş ilan numaraları ile İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak yada Alo 170 hattı üzerinden başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Türkiye geneli bütün kamu alım iş ilanlarını cep uygulamamız ile takip edebilirsiniz.

Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 02 Mart 2020