İŞKUR ile Belediyeye Belirsiz Süreli Çalışacak 56 Kamu Personeli Alımı İlanı

İŞKUR ile Belediyeye Belirsiz Süreli Çalışacak 56 Kamu Personeli Alımı İlanı

İŞKUR kurum dışı kamu iş ilanı ile Esenler Belediyesi bünyesine 56 kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yapılacak olan kamu personel alımının ayrıntıları haberimizde.

Yeni İŞKUR kurum dışı kamu ilanı ile Esenler Belediyesi bünyesindeki ESPER A.Ş bünyesine 56 kamu işçi alımı yapılacak. Yayınlanan iş ilanı ile

İş Makinesi Operatörü,

Sıhhi Tesisat Ustası,

Bahçıvan,

Kaynakçı,

Marangoz,

Park Bekçisi,

Temizlik Personeli ünvanlı kamu personel alımı yapılacak.

Yapılacak olan kamu alımında adayların başvurularını 20 Mart 2020 tarihine kadar esperas web sitesi üzerinden İş Başvurusu doldurulması sonrasında başvuru değerlendirmesi sonrasında müracaat koşullarına göre uygun bulunan başvuru sahiplerine mülakat günü sms ile bildirilecek.

Alınacak kamu işçileri belirsiz süreli ve tam zamanlı olarak vardiyalı ve 45 saat esasına göre Esenler Belediyesi sınırları içerisinde çalıştırılacaklar.

İstanbul İş İlanı

Temizlik Personeli 20 kişi kamu personeli alımında alınacak kişiler Süpürgeci olarak çalışacak. Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, askerlikle ilişkisi bulunmaması, kamu haklarından mahrum olmaması, herhangi bir sosyal güvenlik kuruluşundan emeklilik, yaşlılık, malullük aylığı almaya hak kazanmamış olması, sağlık açısından görevini yapmaya engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmaması, 01 Ocak 1970 ve sonrası doğumlu olması, Esenler Belediyesi sınırları içinde ikamet edenlere öncelik verilecek.

Temizlik Personeli 10 kişi kamu personeli alımında alınacak kişiler Çöp Araç Arkası Elemanı olarak çalışacak. Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, askerlikle ilişkisi bulunmaması, herhangi bir sosyal güvenlik kuruluşundan emeklilik, yaşlılık, malullük aylığı almaya hak kazanmamış olması, sağlık açısından görevini yapmaya engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmaması, 01 Ocak 1980 ve sonrası doğumlu olması, Esenler Belediyesi sınırları içinde ikamet edenlere öncelik verilecek.

Park Bekçisi 18 kişi kamu personeli alımında alınacak kişiler Park Bekçisi olarak çalışacak. Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, askerlikle ilişkisi bulunmaması, herhangi bir sosyal güvenlik kuruluşundan emeklilik, yaşlılık, malullük aylığı almaya hak kazanmamış olması, sağlık açısından görevini yapmaya engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmaması, 01 Ocak 1970 ve sonrası doğumlu olması, Esenler Belediyesi sınırları içinde ikamet edenlere öncelik verilecek.

Marangoz 2 kişi kamu personeli alımında alınacak kişiler Marangoz olarak çalışacak. Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, askerlikle ilişkisi bulunmaması, herhangi bir sosyal güvenlik kuruluşundan emeklilik, yaşlılık, malullük aylığı almaya hak kazanmamış olması, sağlık açısından görevini yapmaya engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmaması, 01 Ocak 1970 ve sonrası doğumlu olması, Esenler Belediyesi sınırları içinde ikamet edenlere öncelik verilecek.

Kaynakçı olarak alınacak 2 kişi kamu personeli alımında alınacak kişiler oyun aletleri tamir, bakım ve kaynak ustası olarak çalışacak. Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, askerlikle ilişkisi bulunmaması, herhangi bir sosyal güvenlik kuruluşundan emeklilik, yaşlılık, malullük aylığı almaya hak kazanmamış olması, sağlık açısından görevini yapmaya engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmaması, 01 Ocak 1970 ve sonrası doğumlu olması, Esenler Belediyesi sınırları içinde ikamet edenlere öncelik verilecek.

Bahçıvan olarak alınacak 2 kişi kamu personeli alımında alınacak kişiler Ağaç ve Çim budamacı olarak çalışacak. Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, askerlikle ilişkisi bulunmaması, herhangi bir sosyal güvenlik kuruluşundan emeklilik, yaşlılık, malullük aylığı almaya hak kazanmamış olması, sağlık açısından görevini yapmaya engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmaması, 01 Ocak 1970 ve sonrası doğumlu olması, Esenler Belediyesi sınırları içinde ikamet edenlere öncelik verilecek.

Sıhhi Tesisatçı olarak alınacak 1 kişi kamu personeli alımında alınacak kişiler Sıhhi Tesisat ustası olarak çalışacak. Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, askerlikle ilişkisi bulunmaması, herhangi bir sosyal güvenlik kuruluşundan emeklilik, yaşlılık, malullük aylığı almaya hak kazanmamış olması, sağlık açısından görevini yapmaya engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmaması, 01 Ocak 1970 ve sonrası doğumlu olması, Esenler Belediyesi sınırları içinde ikamet edenlere öncelik verilecek.

İş Makinesi Operatörü olarak alınacak 1 kişi kamu personeli alımında adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, kamu haklarından mahrum olmaması, askerlikle ilişkisi bulunmaması, herhangi bir sosyal güvenlik kuruluşundan emeklilik, yaşlılık, malullük aylığı almaya hak kazanmamış olması, sağlık açısından görevini yapmaya engel olabilecek herhangi bir sağlık sorunu olmaması, 01 Ocak 1970 ve sonrası doğumlu olması, Esenler Belediyesi sınırları içinde ikamet edenlere öncelik verilecek.

Esenler Belediyesi 56 Kamu İşçisi alım ilanını ayrıntılı incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 20 Mart 2020