İŞKUR ile Çanakkale Kamu Personel Alım İlanı Yayınlandı

İŞKUR ile Çanakkale Kamu Personel Alım İlanı Yayınlandı

İŞKUR tarafından yayınlanan kamu iş ilanı ile Çanakkale kamu kurumlarına personeller alınıyor. Alınacak personeller belediye ve sulama birliği bünyesine alınacak.

Belediyeler ve Sulama Birlikleri tarafından İŞKUR iş ilanları ile yapılan duyuru ile kamu personeli alımı yapılacak alınacak personeller çitçi (Zirai Sulamacı), Cankurtaran, işçi pozisyonlarında çalıştırılacak.

Çanakkale İş İlanı

Biga Sulama Birliği

İŞKUR kamu iş ilanı ile birlik bünyesine biga ilçesi ikametli 1 çitçi zirai sulamacı personel alımında adayların en az ilkokul mezunu olması, bu meslekte bir yıl deneyimi olması, işe alınan personellerin kozçeşme göleti ve sulama sahası görev alanında ikamet etmesi gerekmekte, örtülü elektrot ve ark kaynağı belgesine sahip olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005370139 olarak yayınlandı.

İŞKUR kamu iş ilanı ile birlik bünyesine biga ilçesi ikametli 1 çitçi zirai sulamacı personel diğer alımında adayların en az ilkokul mezunu olması, bu meslekte bir yıl deneyimi olması, işe alınan personellerin hacıpehlivanlı göleti ve sulama sahası görev alanında ikamet etmesi gerekmekte, iletim tüneli, vana tamiri ve bakımı ile regülasyon havuzu işletme bakım işlerinde en az 1 yıl deneyimli olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005370075 olarak yayınlandı.

Geyikli Belediyesi

Belediye kamu alımı ile 1 kişi Cankurtaran alınacak olup adayların kadın ve erkek 18 ile 35 yaş aralığında olması,  adayların en az lise mezunu olması, Ezine ikametli olması, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Gümüş Cankurtaran belgesine sahip olması ve bu belgeyi 29 Ocak ve 30 Ocak 2020 tarihlerinde belediye yazı işleri müdürlüğüne ibraz edilmesi gerekmektedir. Başvurular sonrasında Çanakkale 2. Noterliğinde 31 Ocak 2020 tarihinde kura ile alınacak personel belirlenecek. İŞKUR iş ilan numarası 00005370098 olarak yayınlandı.

İlanlara başvurmak isteyen adayların 28 Ocak 2019 tarihine kadar  başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak veya İŞKUR hizmet binalarından yapmaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 28 Ocak 2020