İŞKUR ile Darphane Elektrik Elektronik Tekniker Alım İlanı

İŞKUR ile Darphane Elektrik Elektronik Tekniker Alım İlanı

Yapılan yeni İŞKUR iş ilanı ile darphaneye daimi Elektrik elektronik teknikeri kamu personeli alınıyor. Yayınlanan daimi işçi alım ilanı içeriği haberimizde.

T.C. Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR kamu işçi alımı ilanı ile bünyesine 1 kişi daimi Elektrik Elektronik teknikeri kamu işçi alıyor. Alınacak kamu personelleri müdürlük bünyesine daimi ve iki ay deneme süreli olarak alınacaklar.

 Kamu Personelleri Darphane ve Damga Matbaası Genel Müdürlüğü’nün İstanbul da Dikilitaş Mahallesi Yenidoğan Sokak No:55 Beşiktaş ve Orhantepe Mahallesi Tekel Caddesi No:6 Cevizli Kartal adresindeki iş yerlerinde istihdam edilecekler. Müdürlük tarafından yol giderleri, yemek giderleri, giyim yardımı sosyal imkanları verilmekte.

Kamu kurum ve kuruluşlarının ilgili disiplin mevzuatı uyarınca görevinden veya meslekten ihraç edilenler ile kamu haklarından mahrum olanların başvuruları kabul edilmeyecek.

Elektrik Elektronik Teknikeri olarak alınacak 1 kamu İşçisi adaylarının ön lisans elektrik veya elektrik elektronik bölümü mezunu olması, adayların işin niteliği gereği erkek olması, adayların ilan tarihi itibariyle 18 yaşından büyük olması 35 yaşını doldurmamış olması, askerlikle ilişiği bulunmaması, 2 yıl mesleki deneyimi olması ve bunu SGK kayıtları ile belgelemesi, değerli metal üretim sektöründe çalışmış, vardiyalı çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek, takım çalışmasına yatkın, gelişime açık, dikkatli ve düzenli çalışan olması şartları bulunmakta.

Başvuru şartlarını taşıyan adayların 15 Mayıs 2020 tarihine kadar 00005495604 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi ile başvurularını yapmaları veya alo 170 hattı üzerinden yapmaları ilan edildi.

İŞKUR başvuru sonrasında 22 Mayıs 2020 tarihinde saat 14:00 ile 15:00 arasında kura çekilişi yapılacak.

Son Başvuru Tarihi: 15 Mayıs 2020