İŞKUR ile Deniz Kuvvetleri En Az İlkokul Mezun Daimi Kamu Personelleri Alımı Yapıyor

İŞKUR ile Deniz Kuvvetleri En Az İlkokul Mezun Daimi Kamu Personelleri Alımı Yapıyor

İŞKUR kamu iş ilanıyla DKK bünyesine daimi ve tam zamanlı kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Ayrıntılar haberimizde. 

İŞKUR kamu iş ilanıyla DKK Gölcük Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı bünyesine daimi olarak çalıştırılacak kamu personelleri alımı yapılacak. Yapılacak kamu alımında alınacak personeller Elektrikçi ve Reklam Tabelacı olarak çalıştırılacaklar.

Alınacak kamu personelleri Gölcük Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı İzmit Kocaeli  adresinde çalışacak olup, 19 Mart 2020 tarihinde saat 14:00 da Gölcük Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığında kamera önünde noter huzurunda kura çekimi yapılacak.

Taleplere başvuru yaparak listelere giren adaylar aranan koşulları taşıyıp taşımadıklarına ilişkin eğitim durumu ve mesleki belgelerini talebi veren işyerine (gölcük bakım onarım ve istihkam komutanlığına) 13 Mart 2020 tarihine kadar ibraz edeceklerdir. Durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar listelerden çıkarılacak olup yerlerine sıralamada yer alan diğer kişiler dahil edilecek.

Kocaeli İş İlanı

Gölcük Bakım Onarım ve İstihkam Komutanlığı

Yapılacak olan 2 kamu personeli alımında adayların en az %40 engelli olduğunu gösteren sağlık kurulu raporuna sahip olması, Adayların engel gruplarından Zihinsel Davranış Bozukluğu olmayan, Görme Engeli %60 üzeri olmayan, Renk Körlüğü olmayan, İşitme Kaybı cihazsız 40 Db üzeri olmayan, Konuşma Ayırt etme skoru 80 Db üzeri olmalı, Alt ve Üst Ekstremite elektrik ile ilgili işleri yapmaya ve yükseğe çıkmaya uygun motor yeterlilikte olmalı, Yükseğe çıkmaya engel metabolik rahatsızlık/hastalık olmamalı, Ortopedik rahatsızlığı olmayan, Epilepsi rahatsızlığı olmayan, İnsülin Bağımlılığı olmayan, Ağır Kalp-Damar, Kanser gibi kronik hastalıkları olmayan EF’si (Ejeksiyon franksiyonu) %50 ve üzeri olmayan adaylar başvurabilecek.

Elektrikçi 1 kişi kamu personeli alımında adayların;

En az ilkokul mezunu olması ve İlkokul, Ortaokul, düz lise mezunu olup 3308 sayılı MEB onaylı Elektrik Tesisatçılığı ve Pano Montörlüğü, Endüstriyel Bakım Onarım ustalık belgesine sahip olması, İlkokul, ortaokul ve Lise Mezunu olup, Mesleki Yeterlilik Kurumunun Elektrik Tesisatçısı 15UY0241-3, Elektrik Pano Montajcısı 12UY0075-4 belgelerinden birine sahip olması,

Meslek Lisesi mezunu olup Elektrik, Elektrikçilik, Elektrik Tesisatçılığı, Elektrik-Elektronik, Elektrik tesisatçılığı ve pano montörlüğü Endüstriyel Bakım ve Onarım bölümlerinin birinden mezun olması,

Adayların kadın ve erkek 18 ile 35 yaş aralığında bulunması, Adayların Çayırova, Dilovası, Darıca, Başiskele, Kartepe, İzmit, Derince, Körfez, Kocaeli Merkez ,  Karamürsel, Kandıra, Gölcük, Gebze ikametli olmaları şartları bulunmakta olup İŞKUR iş ilan numarası 00005418979 olarak ilan edildi.

Reklam Tabelacı 1 kişi kamu personeli alımında adayların en az ilkokul mezunu olması,

Meslek Lisesi Mezunu olup Grafik veya Fotoğraf Alanının Bilgisayar Destekli Grafik Tasarımı Bölümünden mezun olmak.

Mesleki Lisesi Mezunu olup, Bilişim Teknolojileri Alanının Web Tasarım ve Programlama, Grafik Animasyon Bölümlerinin birinden mezun olmak,

İlkokul, Ortaokul, ve Düz Lise mezunu olup 3308 sayılı MEB onaylı Reklam Tabelacılığı mesleki eğitim belgesi (Ustalık)’ne sahip olması, askerlik ile ilişiği olmaması(Yapması, tecilli olması, veya muaf olması) , en az %40 engelli raporu bulunması şartları bulunmaktadır. İlan edilen İŞKUR kamu personeli alım numarası 00005418674 olarak yayınlandı. Bu alıma Türkiye genelinden başvuru yapılabilmektedir.

Kamu Personeli alım ilanı Kocaeli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bünyesinde yayınlanmış olup başvuracak adayların 02 Mart 2020 tarihine kadar İŞKUR iş ilan numarasıyla başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yapılarak veya Alo 170 hattı üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Yapılacak kamu alım ilanlarını telefon uygulamamız üzerinden incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 02 Mart 2020