İŞKUR İle Edirne Belediye İlkokul Mezun İşçi Alım İlanı

İŞKUR İle Edirne Belediye İlkokul Mezun İşçi Alım İlanı

İŞKUR kamu iş ilanı ile Subaşı Belediyesi bünyesine en az ilkokul mezun kamu alımı yapılıyor. Belediye kamu alımının ayrıntıları haberimizde.

Subaşı Belediyesi tarafından İŞKUR iş ilanı ile 3 kamu personeli alım ilanı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 3 beden işçisi kamu personeli alımı yapılacak.

Edirne İş İlanı

Subaşı Belediye Başkanlığı

Alınacak personeller için bütün başvurular öncelikle İŞKUR üzerinden yapılacak yapılan başvuru sonrasında başvuru listesine göre 10 Şubat 2020 tarihinde Subaşı Belediye Başkanlığında kura ile alınacak personeller belirlenecek.
Belediyenin bu kamu alımında alınacak personeller Cumhuriyet Meydanı İzzet Paşa Mah. 6/6 Subaşı/ Meriç/Edirne adresinde çalıştırılacaklar.

İŞKUR kamu iş ilanı yılı 3 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Beden İşçisi 3 kişi alımında adayların kadın ve erkek en az ilkokul en fazla lise mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, Meriç ilçesi ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005379596 olup başvurular 03 Şubat 2020 tarihinde bitmektedir.

Edirne Subaşı Belediyesi 3 kamu alımı İŞKUR iş ilanı işçi alımına başvurmak isteyen adayların 03 Şubat 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 03 Şubat 2020