İŞKUR ile En Az İlkokul Mezun 10 Daimi Kamu Personeli Alım İlanı

İŞKUR ile En Az İlkokul Mezun 10 Daimi Kamu Personeli Alım İlanı

İŞKUR kamu iş ilanıyla Alparslan Üniversitesi bünyesine daimi ve deneme süreli 10 kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Ayrıntılar haberimizde. 

İŞKUR kamu personel alımı iş ilanıyla Muş Alparslan Üniversitesi İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı bünyesinde daimi olarak çalıştırılacak 10 kamu personeli alımı yapılacak. Yapılacak kamu alımında alınacak personeller 4 kişi temizlik işleri, 5 kişi Güvenlik Görevlisi, 1 kişi kalorifer ateşçisi olarak görevlendirilecekler.

Alınacak kamu personelleri başvurular Muş işkur internet adresinden 28 Şubat 2020 tarihine kadar online veya Muş Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen yapılacak.

Alınacak personel seçimi için İŞKUR başvuruları sonrasında ilan edilen kadronun 4 katı kadar aday seçimi için kura çekimi yapılacak olup yeri ve tarihi üniversitenin internet sitesi üzerinden duyurulacak.

Yapılacak 10 kamu personeli alımında adaylarda aranan şartlar şöyle;

Muş İş İlanı

Alparslan Üniversitesi

Temizlik Görevlisi olarak alınacak 3 kamu personeli alımında adayların en az ilkokul mezunu olması, en fazla lise mezunu olması, kadın adaylar olması, 18 ile ilana son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması, görev yapmasına engel bir sağlık sorunu bulunmaması, Korkut, Hasköy, Varto, Muş Merkez, Malazgirt, Bulanık ikametli olmaları şartları bulunmakta olup İŞKUR kamu personeli alımı ilan numarası 00005420259 olarak yayınlandı.

Güvenlik Görevlisi olarak alınacak 1 kamu personeli alımında adayların en az sekiz yıllık ilköğretim veya ortaokul en fazla lise mezunu olması, kadın aday olması, 5188 sayılı kanun gereği özel güvenlik eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış silahsız/silahlı Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olması, ilana son başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması, 24 saat vardiyalı çalışmaya müsait görevi yapmasına engel olacak herhangi bir sorunu bulunmaması şartları bulunmaması, Korkut, Hasköy, Varto, Muş Merkez, Malazgirt, Bulanık ikametli olmaları şartları bulunmakta olup İŞKUR kamu personeli alımı ilan numarası 00005420264 olarak yayınlandı.

Güvenlik Görevlisi olarak alınacak 4 kamu personeli alımında adayların en az sekiz yıllık ilköğretim veya ortaokul en fazla lise mezunu olması, erkek ve kadın aday olması, 5188 sayılı kanun gereği özel güvenlik eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış silahsız/silahlı Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olması, ilana son başvuru tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması, 24 saat vardiyalı çalışmaya müsait görevi yapmasına engel olacak herhangi bir sorunu bulunmaması şartları bulunmaması, Korkut, Hasköy, Varto, Muş Merkez, Malazgirt, Bulanık ikametli olmaları şartları bulunmakta olup İŞKUR kamu personeli alımı ilan numarası 00005420266 olarak yayınlandı.

Kalorifer Ateşçisi olarak alınacak 1 kamu personeli alımında adayların en az ilkokul mezunu olması, MEB onaylı kalorifer ateşçiliği veya katı yakıt kazan yakma belgesine sahip olması, en fazla lise mezunu olması, erkek adaylar olması, ilana son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması, görev yapmasına engel bir sağlık sorunu bulunmaması, Malazgirt ve Bulanık ikametli olmaları şartları bulunmakta olup İŞKUR kamu personeli alımı ilan numarası 00005420268 olarak yayınlandı.

Temizlik Görevlisi olarak alınacak 1 kamu personeli alımında adayların en az ilkokul mezunu olması, en fazla lise mezunu olması, erkek ve kadın adaylar olması, ilana son başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması, görev yapmasına engel bir sağlık sorunu bulunmaması, Malazgirt ve Bulanık ikametli olmaları şartları bulunmakta olup İŞKUR kamu personeli alımı ilan numarası 00005420341 olarak yayınlandı.

Kamu Personeli alım ilanı Muş Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bünyesinde yayınlanmış olup başvuracak adayların 28 Şubat 2020 tarihine kadar İŞKUR iş ilan numarasıyla başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yapılarak veya Alo 170 hattı üzerinden başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Yapılacak kamu alım ilanlarını telefon uygulamamız üzerinden incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 28 Şubat 2020