İŞKUR ile İş Bankası 12 Büro Memuru Personel Alıyor

İŞKUR ile İş Bankası 12 Büro Memuru Personel Alıyor

2020 İŞKUR iş ilanları ile Türkiye İş Bankası bünyesine Türkiyenin değişik illerinde çalıştırılmak üzere 12 Büro Memuru alımı yapıyor. 2020 İŞKUR Banka Memuru personel alım şartları neler?

Türkiye İş Bankası tarafından İŞKUR iş ilanları ile bünyesine Kocaeli, Sakarya, Çanakkale, Balıkesir, Yozgat illerinde çalıştırılacak 12 büro memuru alımı yapıyor.

İş Bankası Büro Memuru Alımları İŞKUR ilan Numaraları ve İller Bazında Alımlar Şöyle.

İŞKUR büro memuru alımı 00005309366 İŞKUR iş ilanı ile Kocaeli iline 1 kişi engelli büro memuru alınacak. Alınacak personeller en az lise mezunu 18 ile 30 yaş arasında, Başiskele, kartepe, İzmit, derince, körfez ve Kocaeli ikametli olması ve 14 Ocak 2019 tarihinde başvurular bitecek.

İş Bankası büro memuru 00005316542 İŞKUR Sakarya iş ilanı ile 2 kişi engelli büro personeli alımı yapılacak. Adayların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması, Sakarya ili ikametli olması tercih edilecek, kişisel durumu Engelli bedensel, duygusal ve sosyal yeteneklerindeki özürleri nedeniyle çalışma gücünün en az %40’ından yoksun olduğunu tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu raporuyla belgelemesi, herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımaması, erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması, Düz lise Anadolu vb. Lise mezunu, ticaret meslek lisesi mezunu, 2 yıllık meslek yüksek okulu mezunu olması şartları bulunmakta. Başvurular 18 Ocak 2020 tarihinde bitecek.

Çanakkale iş ilanı 00005320128 İŞKUR iş ilanı ile İş Bankası 3 kişi engelli büro memuru alıyor. Adayların Mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması, kamu haklarından yoksun bulunmaması, herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımaması, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması, Lise, ticaret meslek lisesi, 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunu olması, Yenice Çanakkale, Lapseki, Gökçeada, Gelibolu, Ezine, Eceabat, Çanakkale Merkez, Çan, Bozcaada, Biga, Bayramiç, Ayvacık/Çanakkale ikametli olması gerekmekte. Başvurular 21 Ocak 2020 tarihinde bitecek.

Balıkesir iş ilanı 00005322967 İŞKUR iş ilanı ile İş Bankası 4 kişi engelli büro memuru alıyor. Adayların Mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması, Lise, ticaret meslek lisesi, 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunu olması, karesi, altıeylül, Balıkesir ikametli olması gerekmekte. Başvurular 23 Ocak 2020 tarihinde bitecek.

Yozgat iş ilanı 00005333773 İŞKUR iş ilanı ile İş Bankası 2 kişi engelli büro memuru alıyor. Adayların Mülakat tarihi itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması, kişisel durumu Engelli bedensel, duygusal ve sosyal yeteneklerindeki özürleri nedeniyle çalışma gücünün en az %40’ından yoksun olduğunu tam teşekküllü Devlet Hastanesinden alınacak Sağlık Kurulu raporuyla belgelemesi, kamu haklarından yoksun bulunmaması, herhangi bir kurum ya da kuruluşa karşı zorunlu hizmet yükümlülüğü taşımaması, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmaması, Lise, ticaret meslek lisesi, 2 yıllık meslek yüksekokulu mezunu olması, Yozgat ikametli olması gerekmekte. Başvurular 29 Ocak 2020 tarihinde bitecek.

Verilen İŞKUR iş ilanlarına belirtilen tarihler itibariyle başvurularınızı İŞKUR hizmet binalarında veya İŞKUR internet sitesi üzerinden başvurularını yapmaları gerekmekte.

Son Başvuru Tarihi: 29 Ocak 2020