İŞKUR ile İzmir İzelman En Az İlkokul Mezun 26 Kamu Personeli Alım İlanı

İŞKUR ile İzmir İzelman En Az İlkokul Mezun 26 Kamu Personeli Alım İlanı

İŞKUR kurum dışı kamu iş ilanı ile İzmir Büyük Şehir Belediyesi İzelman bünyesine kamu personel alımı yapılıyor. Yapılacak olan personel alımının ayrıntıları haberimizde.

İzmir İzelman tarafından İŞKUR Kurum dışı kamu alım ilanı ile kamu personeli alınıyor. Yayınlanan iş ilanı ile 1 kişi Elektrik Elektronik Teknolojisi Teknisyeni, 6 kişi Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni, 2 kişi Metal İşleri Teknisyeni, 5 kişi Oto Bakım Onarımcısı, 2 kişi Otomotiv Boya Ustası, 2 kişi Çelik Kaynakçısı, 5 kişi Otomotiv Elektrikçisi, 3 kişi Otomotiv Elektromekanikeri kamu personeli alımı yapılacak.

İzmir İŞKUR iş ilanı ile alınacak kamu personelleri  T.C. İzmir Büyükşehir Belediyesinde (Eshot Genel Müdürlüğü) çalıştırılacak. Alınacak kamu personeli belirsiz süreli daimi olarak alınacak.

Verilen bütün alımlara başvurular 02 Mart 2020 tarihine kadar sadece mail olarak bir sayfalık fotoğraflı özgeçmiş şeklinde personel@izelman.com adresine yapılması gerekmektedir. Başvuru yapan adaylar içerisinden sadece uygun görülen adaylara başvuru tarihinden itibaren bir hafta içinde çağrı yapılacak.

Alınacak kamu personellerinde aranan özellikler şöyle;

Elektrik elektronik Teknisyeni olarak alınacak 1 kamu personeli alımında adayların tercihen mesleğinde en az 1 yıl deneyimli olması, T.Vatandaşı olması, başvuru tarihi itibariyle 40 yaşından gün almamış olması, askerlik hizmetini tamamlamış yada askerlik hizmetinden muaf olması, meslek lisesi mezunu olması, tercihen adayların en az 1 yıl İzmir de ikamet etmiş veya ediyor olması şartları bulunmaktadır.

Otomotiv Teknolojisi Teknisyeni 6 olarak alınacak  kamu personeli alımında adayların tercihen mesleğinde en az 1 yıl deneyimli olması, T.Vatandaşı olması, başvuru tarihi itibariyle 40 yaşından gün almamış olması, askerlik hizmetini tamamlamış yada askerlik hizmetinden muaf olması, meslek lisesi mezunu olması, tercihen adayların en az 1 yıl İzmir de ikamet etmiş veya ediyor olması şartları bulunmaktadır.

Metal İşleri Teknisyeni olarak alınacak 2 kamu personeli alımında adayların tercihen mesleğinde en az 1 yıl deneyimli olması, T.Vatandaşı olması, başvuru tarihi itibariyle 40 yaşından gün almamış olması, askerlik hizmetini tamamlamış yada askerlik hizmetinden muaf olması, meslek lisesi mezunu olması, tercihen adayların en az 1 yıl İzmir de ikamet etmiş veya ediyor olması şartları bulunmaktadır.

Oto Bakım Onarımcısı olarak alınacak 5 kamu personeli alımında adayların tercihen mesleğinde en az 1 yıl deneyimli olması, T.Vatandaşı olması, başvuru tarihi itibariyle 40 yaşından gün almamış olması, askerlik hizmetini tamamlamış ya da askerlik hizmetinden muaf olması, en az ilkokul mezunu olması, tercihen adayların en az 1 yıl İzmir de ikamet etmiş veya ediyor olması şartları bulunmaktadır.

Otomotiv Boya Ustası olarak alınacak 2 kamu personeli alımında adayların tercihen mesleğinde en az 1 yıl deneyimli olması, T.Vatandaşı olması, başvuru tarihi itibariyle 40 yaşından gün almamış olması, askerlik hizmetini tamamlamış ya da askerlik hizmetinden muaf olması, en az ilkokul mezunu olması, tercihen adayların en az 1 yıl İzmir de ikamet etmiş veya ediyor olması şartları bulunmaktadır.

Çelik Kaynakçısı olarak alınacak 2 kamu personeli alımında adayların tercihen mesleğinde en az 1 yıl deneyimli olması, T.Vatandaşı olması, başvuru tarihi itibariyle 40 yaşından gün almamış olması, askerlik hizmetini tamamlamış ya da askerlik hizmetinden muaf olması, en az ilkokul mezunu olması, tercihen adayların en az 1 yıl İzmir de ikamet etmiş veya ediyor olması şartları bulunmaktadır.

Otomotiv Elektrikçisi olarak alınacak 5 kamu personeli alımında adayların tercihen mesleğinde en az 1 yıl deneyimli olması, T.Vatandaşı olması, başvuru tarihi itibariyle 40 yaşından gün almamış olması, askerlik hizmetini tamamlamış ya da askerlik hizmetinden muaf olması, en az ilkokul mezunu olması, tercihen adayların en az 1 yıl İzmir de ikamet etmiş veya ediyor olması şartları bulunmaktadır.

Otomotiv Elektromekanikeri olarak alınacak 3 kamu personeli alımında adayların tercihen mesleğinde en az 1 yıl deneyimli olması, T.Vatandaşı olması, başvuru tarihi itibariyle 40 yaşından gün almamış olması, askerlik hizmetini tamamlamış yada askerlik hizmetinden muaf olması, en az ilkokul mezunu olması, tercihen adayların en az 1 yıl İzmir de ikamet etmiş veya ediyor olması şartları bulunmaktadır.

Yukarıda verilen ilanlara başvurmak isteyen adayların 02 Mart 2020 tarihine kadar sadece mail olarak bir sayfalık fotoğraflı özgeçmiş şeklinde personel@izelman.com adresine yapılması gerekmektedir. Başvuru yapan adaylar içerisinden sadece uygun görülen adaylara başvuru tarihinden itibaren bir hafta içinde çağrı yapılacak.

Türkiye Geneli Kamu Alımlarını telefon uygulamamız ile inceleyebilirsiniz. Uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 02 Mart 2020