İŞKUR ile Kamuya Lise Mezunu 9 Personel Alımı 2020

İŞKUR ile Kamuya Lise Mezunu 9 Personel Alımı 2020

DPB üzerinden yapılan yeni ilan ile Sakarya Üniversitesi bünyesine 9 kişi lise mezun temizlik personeli alımı yapılacak. Ayrıntılar haberde.

Sakarya Üniversitesi tarafından yapılan yeni iş ilanı ile üniversitenin bağlı birimlerinde çalıştırılmak üzere engelli, eski hükümlü ve ya terörle mücadelede malul sayılmayacak derecede yaralanan sürekli işi alımı yapılacak.

Alınacak personeller 2 kişi lise mezun eski hükümlü veya terör mağduru temizlik kamu personeli, 4 kişi kamu alımı kişisel durumu engelli olanlar arasından 3 kişi lise mezun temizlik personelleri alınacak.

Alınacak İŞKUR personellerde Aranan Özellikler,

2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye’de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk Vatandaşı olması,
18 yaşını tamamlamış olmaları,

Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması,

Kamusal haklardan mahrum bulunmaması,

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan, emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı alıyor olmaması,

İlan edilen kadrolara başvurusu sonucu atanmaya hak kazanan adaylar, 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri çerçevesinde sürekli işçi olarak istihdam edilecek olup 2 ay deneme süresi uygulanacak,

Engelli başvurusu için engelli sağlık kurulu raporunda en az %40 engelli olduğunu belgelemesi şartları bulunmakta.

Temizlik personeli 2 kişi kamu alımında adayların en az lise mezunu olması, kadın ve erkek 18 yaş ile 30 yaş aralığında bulunmaları, serdivan ilçesi ikametli olmaları şartları bulunmakta. İŞKUR iş ilan numarası 00005360303 olarak verildi.

Temizlik personeli alarak alınacak 1 kişi kamu alımında adayların en az lise mezunu olması, kadın ve erkek 18 yaş ile 30 yaş aralığında bulunmaları, Adapazarı ilçesi ikametli olmaları şartları bulunmakta. İŞKUR iş ilan numarası 00005360568 olarak verildi.

Temizlik personeli 4 kişi kamu alımında adayların en az lise mezunu olması, kadın ve erkek 18 yaş ile 35 yaş aralığında bulunmaları, kişisel durumlarının engelli olması, serdivan, Arifiye, Erenler, Adapazarı, Söğütlü, Karapürçek, Ferizli, Taraklı, Pamukova, Kocaali, Sapanca, Sakarya merkez, Kaynarca, Karasu, Hendek, Gevye, Akyazı ilçeleri ikametli olmaları şartları bulunmakta. İŞKUR iş ilan numarası 00005360446 olarak verildi.

Temizlik personeli 2 kişi kamu alımında işçi adayların en az lise mezunu olması, kadın ve erkek 18 yaş ile 35 yaş aralığında bulunmaları, kişisel durumlarının eski hükümlü veya TMY  olması, serdivan, Arifiye, Erenler, Adapazarı, Söğütlü, Karapürçek, Ferizli, Taraklı, Pamukova, Kocaali, Sapanca, Sakarya merkez, Kaynarca, Karasu, Hendek, Gevye, Akyazı ilçeleri ikametli olmaları şartları bulunmakta. İŞKUR iş ilan numarası 00005360483 olarak verildi.

Yukarıda İŞKUR iş ilan numaraları verilen temizlikçi kamu personel alım ilanlarına başvurmak isteyen adaylar için başvurular 24 Ocak 2020 tarihinde sonlanacak olup başvuruların İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesinden iş araya girişi yaparak yapılması gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 24 Ocak 2020