İŞKUR ile Siirt iş İlanı! Atabağı Belediyesi Bünyesine kamu İşçi Alımı Yapılıyor

İŞKUR ile Siirt iş İlanı! Atabağı Belediyesi Bünyesine kamu İşçi Alımı Yapılıyor

İŞKUR kamu iş ilanı ile Atabağı Belediyesi bünyesine en az ilkokul mezun, KPSS şartsız kamu alımı yapılıyor. Siirt iş ilanı Kamu işçisi olarak yapılacak kamu alım şartları haberimizde.

Siirt iş ilanı Atabağı Belediyesi tarafından İŞKUR iş ilanı ile 2 kamu işçisi kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile Beden İşçisi ünvanlı  kamu personeli alımı yapılacak.

İŞKUR kamu iş ilanı belediye kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Siirt iş ilanı 2 kamu işçi alımı Atabağı belediyesi personel alımında 2 beden işçisi adayların kadın ve erkek en az ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, Baykan ikametli olması şartları bulunmakta.

Alınacak personeller adayların İŞKUR başvurusu sonrası İŞKUR tarafından belediyeye gönderilen başvuru listelerine istinaden Atabağı Belediyesi Toplantı salonunda 23 Ocak 2020 tarihinde yapılacak noter kurası ile belirlenecek.

Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005357673 olup başvurular 20 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Siirt iş ilanı Baykan İŞKUR kamu personeli alımında 2 kişi işçi kamu alımı İŞKUR iş ilanına başvurmak isteyen adayların 20 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 20 Ocak 2020