İşkur ile Söğüt Belediyesi 3 Kamu Personeli Alımı Başvurular Yarın Bitiyor

İşkur ile Söğüt Belediyesi 3 Kamu Personeli Alımı Başvurular Yarın Bitiyor

İŞKUR kamu iş ilanı ile Söğüt Belediyesi bünyesine en az ilkokul mezun kamu alımı yapılıyor. Büro personeli, İş Makinesi Operatörü, tesisatçı ünvanlı kamu alım şartları haberimizde.

Bilecik iş ilanı Söğüt Belediyesi tarafından İŞKUR iş ilanı ile 3 kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 1 büro personeli, 1 Ekskavatör Operatörü, 1 kişi tesisatçı kamu personeli alımı yapılacak.

İŞKUR kamu iş ilanı 2020 yılı 3 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Bilecik İş İlanı

Söğüt Belediyesi

Büro Personeli (Veri Giriş Elemanı) 1 kişi söğüt belediyesi kamu personel alımında adayların kadın ve erkek lise mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, inhisar, Yenipazar/Bilecik, söğüt, Pazaryeri, Osmaneli, Gölpazarı, Bozüyük, Bilecik merkez ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005369068 olup başvurular 27 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

İş Makinesi Operatörü (Ekskavatör) 1 kişi alımında adayların kadın ve erkek ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, en az beş yılık B ve G sınıfı ehliyet sahibi olması, meslekte en az iki yıl tacrübeli olması ve SGK kaydı ile bunu belgelendirmesi, inhisar, Yenipazar/Bilecik, söğüt, Pazaryeri, Osmaneli, Gölpazarı, Bozüyük, Bilecik merkez ilçesi ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005368894 olup başvurular 27 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Sıhhi Tesisatçı 1 kişi alımında adayların kadın ve erkek ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, en az beş yılık B sınıfı ehliyet sahibi olması, meslekte en az 10 yıl tacrübeli olması ve SGK kaydı ile bunu belgelendirmesi, inhisar, Yenipazar/Bilecik, söğüt, Pazaryeri, Osmaneli, Gölpazarı, Bozüyük, Bilecik merkez ilçesi ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005369252 olup başvurular 27 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Bilecik ili Söğüt Belediyesi 3 kamu personeli alımına başvurmak isteyen adayların 27 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 27 Ocak 2020