İŞKUR ile Sulama Birliği Ziraat Mühendisi Personel Alıyor

İŞKUR ile Sulama Birliği Ziraat Mühendisi Personel Alıyor

İŞKUR kamu iş ilanı ile Kırşehir Güzler Sulama Birliği bünyesine Ziraat Mühendisi kamu personeli alınıyor. Kırşehir personel alım şartları haberimizde.

Kırşehir kamu iş ilanı ile Güzler Sulama Birliği tarafından İŞKUR iş ilanı ile 1 ziraat mühendisi kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile alınacak personeller Yenice Mah. Atatürk Cad. Ekincioğlu İş Merkezi Kat: 2, Çuğun Barajı Köyü, Güzler Köyü, Ulupınar Köyü, Değirmenkaşı Köyü adreslerinde çalıştırılacak.

İŞKUR kamu iş ilanı 2020 yılı 1 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Kırşehir İş İlanı

Güzler Sulama Birliği

Ziraat Mühendisi kamu alımında adayların kadın ve erkek en az lisans mezunu olması, 18 yaşından büyük olması,KPSSP3 puanı en az 60 olması, Kırşehir Merkez ikametli olması, gece çalışmasına uygun, tam gün esaslı, sulama işinde çalışacak, yolculuk yapmaya engeli olmayan adaylar mülakatta öncelikli olarak değerlendirilecek.

Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005375230 olup başvurular 03 Şubat 2020 tarihinde bitmektedir.

Kırşehir ili Güzler Sulama Birliği kamu alımına başvurmak isteyen adayların 03 Şubat 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 03 Şubat 2020