İŞKUR İle Üniversite Bünyesine En Az Lise Mezun Personeller Alınıyor

İŞKUR İle Üniversite Bünyesine En Az Lise Mezun Personeller Alınıyor

Güncel İŞKUR ilanlarıyla kamu idareleri yeni personel alımlar devam ediyor. Sakarya Uygulamalı Bilimler bünyesine en az ilkokul mezun yeni personeller aranıyor. Ayrıntılar haberimizde.

Kamu personel alımı olarak İŞKUR tarafından yapılan iş ilanı ile Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi bünyesine en az ilkokul mezunu yeni personeller alınacak.

Gaz ve Tesisat Teknikeri,

Temizlik Görevlisi,

Elektrik Teknisyeni,

Ünvanlarında alınacak kamu personellerinin alım şartları şöyle,

Gaz ve Tesisat Teknikeri olarak alınacak kamu personellerinin meslek yüksekokullarının Gaz ve Tesisat Teknolojisi veya Doğalgaz Isıtma ve Sıhhi Tesisat Teknolojisi bölümlerinin herhangi birinden mezun olması ve alanında 3 yıl deneyi sahibi olması, 18 yaş ile 30 yaş aralığında bulunması, Serdivan ilçesi ikametli olması, askerlikle ilişiği olmaması şartları bulunmakta olup İŞKUR iş ilan numarası 00005471771 olarak ilan edildi.

Temizlik Görevlisi olarak alınacak kişi kamu personeli alımında adayların en az lise mezunu olması, 18 ile 30 yaş aralığında bulunması, Serdivan ilçesi ikametli olması, askerlikle ilişiği bulunmaması şartları bulunmakta olup İŞKUR iş ilan numarası 00005471789 olarak ilan edildi.

Elektrik Teknisyeni olarak alınacak kamu personeli alımında adayların liselerin elektrik, elektrik-elektronik, elektrik tesisatları ve pano montörlüğü, elektrikçilik, elektrik elektronik teknolojisi yada elektrik tesisatçılığı bölümlerinin birinden mezun olması ve alanında deneyim sahibi olması, 18 ile 35 yaş aralığında bulunması, Serdivan ilçesi ikametli olması, askerlikle işliği olmaması gibi şartlar bulunmakta olup İŞKUR iş ilan numarası 00005471811 olarak ilan edildi.

Temizlik Görevlisi olarak alınacak kişi kamu personeli alımında adayların en az lise mezunu olması, 18 ile 30 yaş aralığında bulunması, Kocaali ilçesi ikametli olması, askerlikle ilişiği bulunmaması şartları bulunmakta olup İŞKUR iş ilan numarası 00005471867 olarak ilan edildi.

Temizlik Görevlisi olarak alınacak kişi kamu personeli alımında adayların en az lise mezunu olması, 18 ile 30 yaş aralığında bulunması, Kaynarca ilçesi ikametli olması, askerlikle ilişiği bulunmaması şartları bulunmakta olup İŞKUR iş ilan numarası 00005471872 olarak ilan edildi.

Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü bünyesinde yapılacak olan bu kamu alımına başc-vurmak isteyen adayların 27 Mart 2020 tarihine kadar İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesinde veya Alo 170 hattından başvurularını temsilciler aracılığıyla yapabilirler.

Son Başvuru Tarihi: 27 Mart 2020