İŞKUR ile Üniversite En Az İlkokul Mezun 115 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR ile Üniversite En Az İlkokul Mezun 115 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR kamu iş ilanları ile ilkokul mezun kamu personel alımı ilanı yayınlandı. İlkokul mezun kamu alım ilanı ayrıntıları haberimizde.

İŞKUR tarafından yapılan kamu işçi alım ilanları ile bugün 115 kişi en az ilkokul mezunu kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

Yapılan iş ilanı ile Balıkesir Üniversitesine alınacak daimi ve tam zamanlı çalışacak kamu personelleri 15 Güvenlik Görevlisi, 79 Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli, 21 Temizlik Görevlisi olarak istihdam edilecekler.

Temizlik Görevlisi 21 kamu personeli alımı adaylarının en az ilköğretim mezunu olması, başvurunun son günü itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 40 yaşını doldurmamış olması, temizlik işi yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmaması, Üniversite Hastanesinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmaması, BALIKESİR il sınırları içerisinde ikamet ediyor olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005506626 yayınlandı.

Güvenlik Görevlisi olarak alınacak 15 kamu personeli alımı adaylarının en az ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olması,

Geçerli Özel Güvenlik Eğitim Sertifikasına/Belgesine sahip olması,(Belge teslim tarihinden itibaren en az 6 ay geçerlilik süresi olması),

En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması,(Devriye gezilmesi için zaruridir.)

Başvurunun son günü itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 35 yaşını doldurmamış olması,

Güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmaması,

Üniversite Hastanesinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmaması,

BALIKESİR il sınırları içerisinde ikamet ediyor olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005505893 olarak yayınlandı.

Hasta ve Yaşlı Bakım Personeli olarak alınacak 79 kamu personeli alımında adayların;

Ortaöğretim Kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olması,

Başvurunun son günü itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 40 yaşını doldurmamış olması,

Hasta ve yaşlı bakımı işini yapmaya engel olacak sağlık sorunu olmaması,

Üniversite Hastanesinde iç ve dış mekanda vardiyalı sistemde çalışmaya engel durumu olmaması,

BALIKESİR il sınırları içerisinde ikamet ediyor olması şartları bulunmaktadır. İŞKUR iş ilan numarası 00005506007 olarak yayınlandı.

Üniversite Kamu Personeli Alımı Başvuru İşlemleri

Şartları taşıyan kamu personeli adaylarının 01 Haziran 2020 tarihine kadar başvurularını yukarıda belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR hizmet binalarından ve Alo 170 hattı üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 01 Haziran 2020