İŞKUR ile Üniversite En Az İlkokul Mezun 84 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR ile Üniversite En Az İlkokul Mezun 84 Kamu Personeli Alımı

İŞKUR kamu iş ilanları ile ilkokul mezun kamu personel alımı ilanı yayınlandı. İlkokul mezun kamu alım ilanı ayrıntıları haberimizde.

İŞKUR tarafından yapılan kamu işçi alım ilanları ile bugün 84 kişi en az ilkokul mezunu kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

Yapılan iş ilanı ile Gaziantep Üniversitesine alınacak kamu personelleri 4 Güvenlik Görevlisi, 80 Temizlik Personeli olarak istihdam edilecekler.

Temizlik Görevlisi 80 kamu personeli alımı adaylarının en az ilkokul en fazla lise mezunu olması ve adayların 18 yaş ile 35 yaş aralığında bulunması, adayların Gaziantep/Merkez, Nurdağı, Karkamış, Şehitkamil, Şahinbey, Yavuzeli, Oğuzeli, Nizip, İslahiye, Araban ikametli olmaları şartları bulunmakta. Gaziantep İŞKUR tarafından yayınlanan İŞKUR iş ilan numarası 00005505958 olarak yayınlandı.

Güvenlik Görevlisi olarak alınacak 4 kamu personeli alımı adaylarının en az Ortaöğretim (lise ve dengi )  mezunu olması, 18 ile 35 yaş arasında olması, 5188 sayılı Kanun gereği özel güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olması, görevini devamlı yapmaya engel olabilecek sağlık sorunu olmaması, Gaziantep/Merkez, Nurdağı, Karkamış, Şehitkamil, Şahinbey, Yavuzeli, Oğuzeli, Nizip, İslahiye, Araban ikametli olmaları şartları bulunmaktadır. Gaziantep İŞKUR tarafından yayınlanan İŞKUR iş ilan numarası 00005505934 olarak yayınlandı.

Üniversite Kamu Personeli Alımı Başvuru İşlemleri

Şartları taşıyan kamu personeli adaylarının 01 Haziran 2020 tarihine kadar başvurularını yukarıda belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR hizmet binalarından ve Alo 170 hattı üzerinden yapmaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 01 Haziran 2020