İŞKUR ile Üniversiteye En az Lise Mezun 10 Güvenlik Görevlisi Alınıyor

İŞKUR ile Üniversiteye En az Lise Mezun 10 Güvenlik Görevlisi Alınıyor

İŞKUR kamu iş ilanı ile Aksaray Üniversitesi en az İlkokul mezunu kamu personelleri alımı yapılıyor. Yapılacak olan alımların şartları haberimizde.

Aksaray Üniversitesi İdari Mali İşler Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR iş ilanı ile Üniversite bünyesinde istihdam edilmek üzere 10 kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanan ilan ile 10 kişi Güvenlik Görevlisi personeli alımı yapılacak.

İŞKUR iş ilanı ile alımı yapılacak olan 10 kamu personeli alım şartları şöyledir.

Aksaray İş İlanı

Aksaray Üniversitesi 

Güvenlik Görevlisi 8 kişi alımında adayların en az lise mezunu olması, kadın ve erkek  18 ile 35 yaş aralığında bulunması, 5188 sayılı kanun gereği özel güvenlik eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve valilik tarafından düzenlenen geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olması, görevini devamlı yapmaya engel olabilecek sağlık sorunu olmaması, Sultanhanı, Gülağaç, Eskil, Sarıyahşi, Güzelyurt, Ağaçören, Ortaköy, Aksaray merkez ikametli olması gerekmektedir. İŞKUR iş ilan numarası 00005393755 olarak ilan edildi.

Güvenlik Görevlisi 1 kişi alımında adayların en az lise mezunu olması, kadın ve erkek  18 ile 35 yaş aralığında bulunması, 5188 sayılı kanun gereği özel güvenlik eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve valilik tarafından düzenlenen geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olması, görevini devamlı yapmaya engel olabilecek sağlık sorunu olmaması, Eskil ikametli olması gerekmektedir. İŞKUR iş ilan numarası 00005393848 olarak ilan edildi.

Güvenlik Görevlisi 1 kişi alımında adayların en az lise mezunu olması, kadın ve erkek  18 ile 35 yaş aralığında bulunması, 5188 sayılı kanun gereği özel güvenlik eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve valilik tarafından düzenlenen geçerli özel güvenlik kimlik kartına sahip olması, görevini devamlı yapmaya engel olabilecek sağlık sorunu olmaması, Sultanhanı ilçesi ikametli olması gerekmektedir. İŞKUR iş ilan numarası 00005393866 olarak ilan edildi.

Yukarıdaki Güvenlik Görevlisi alım ilanı için İŞKUR’a başvuran adaylar içerisinden 21 Şubat 2020 tarihinde saat 09:30 da Aksaray Üniversitesi Konferans salonunda kura çekim işleri yapılacak.

Yapılacak kura çekimi sonrasında sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların üniversite tarafından duyurulacak tarihlerde aşağıdaki belgelerle Üniversitenin Personel Daire Başkanlığına Başvuracaklar.

Başvuru Dilekçesi,

Nüfus Cüzdanı aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi,

Son bir ay içerisinde alınmış ikametgah belgesi,

Son bir ay içerisinde alınmış adli sicil belgesi,

Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin aslı ile 1 adet fotokopisi,

Erkek adaylar için son bir ay içinde alınmış Askerlik Durum Belgesi,

Güvenlik Görevlisi adaylarının özel güvenlik sertifikası ve özel güvenlik kimlik kartlarının aslı ile birlikte 1 adet fotokopisi.

İŞKUR kamu özel güvenlik görevlisi alımında adayların 14 Şubat 2020 tarihine kadar yukarıda belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmekte.

Türkiye geneli tüm kamu alım ilanlarını incelemek için telefon uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Telefon uygulamamızı indirmek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 14 Şubat 2020