İŞKUR ile Yalova İlkokul Mezun İşçi Alım İlanı

İŞKUR ile Yalova İlkokul Mezun İşçi Alım İlanı

İŞKUR kamu iş ilanı ile Yalova Koru Belediyesi bünyesine en az ilkokul mezun kamu personeli alınıyor. Yayınlanan kamu alımının şartları haberimizde.

Yalova Koru Belediyesi tarafından İŞKUR iş ilanı ile 3 kamu personeli alımı yayınlandı. Yayınlanan iş ilanı ile 3 Temizlik Görevlisi kamu personeli alımı yapılacak.

İŞKUR kamu iş ilanı 2020 yılı 3 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Yalova İş İlanı

Koru Belediyesi

Temizlik Personeli (Temizlikçi) 3 kişi alımında adayların kadın ve erkek en az ilkokul en fazla lise mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, Çınarcık ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005379625 olup başvurular 03 Şubat 2020 tarihinde bitmektedir.

Adaylar İŞKUR’a başvurularını yaptıktan sonra Koru Belediyesine bildirilecek olan başvuru listesindeki isimler için 11 Şubat 2020 tarihinde kura çekilerek alınacak personeller belirlenecek. Alınacak personeller için çalışma süresi 5 ay 29 gün olup geçici işçi olarak alınacak.

Yalova Koru Belediyesi 3 kamu alımı İŞKUR iş ilanı ile Temizlik Personeli alımına başvurmak isteyen adayların 03 Şubat 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 03 Şubat 2020