İŞKUR İş İlanı İle Belediye İlkokul Mezun 15 Personel Alımı 

İŞKUR İş İlanı İle Belediye İlkokul Mezun 15 Personel Alımı 

İŞKUR iş ilanları kamu iş ilanları yayınlanmaya devam ediyor. Yayınlanan İŞKUR kamu alımı ile Ürgüp Belediye yeni  personel alımı yapılıyor. Ayrıtılar haberimizde.

Bugün yayınlanan en son İŞKUR kamu iş ilanı ile Ürgüp Belediye Başkanlığı bünyesine en az ilkokul mezunu 15 kamu personeli alımı yapılacak.

Alınacak 15 kamu personeli kurum bünyesinde geçici ve tam zamanlı olarak Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı No:40 Ürgüp Nevşehir adresinde istihdam edilecek.

Yayınlanan İŞKUR İş İlanı ile Alınacak Kamu Personeli Ayrıntıları

Beden İşçisi olarak alınacak 15 kamu personeli alımında adayların kadın ve erkek 18 ile 50 yaş aralığında olması, en az ilkokul mezunu olması, adayların Ürgüp ikametli olmaları şartları bulunmaktadır.

Türkiye İş Kurumu Nevşehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü tarafından yayınlanan ilana başvurmak için adayların 00005496493 İŞKUR iş ilan numarası ile 18 Mayıs 2020 tarihine kadar başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak veya alo 170 hattı üzerinden yapmaları gerekmekte.

İŞKUR başvuru sonrasında Ürgüp Belediye Başkanlığı Hizmet Binasında 21 Mayıs 2020 tarihinde saat 11:00 ile 12:00 arasında kura çekilecek.

Belediye kamu personel alımlarını akıllı telefon uygulamamız ile incelemek için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi: 18 Mayıs 2020