İŞKUR Kamu Alımı Öğretmenevi En Az İlkokul Mezun Personel Alım İlanı

İŞKUR Kamu Alımı Öğretmenevi En Az İlkokul Mezun Personel Alım İlanı

2020 kamu alımı İŞKUR iş ilanları ile Öğretmenevi bünyesine Aşçı Yardımcısı,  Aşçı, Garson, Temizlik Görevlisi, büro elemanı Görevlisi bünyesine kamu alımı ilanı yayınlandı. Kamu alımının şartları hab

Çorum iş ilanıyla İskilip Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğünce İŞKUR üzerinden yapılan ilan ile öğretmenevine 6 kişi alımda Aşçı, Aşçı Yardımcısı, Garson, Temizlik Görevlisi, büro elemanı kamu personeli alımı yapılıyor.

Aşçı Yardımcısı 1 kişi İŞKUR kamu alımında iş ilan numarası 00005360768 olan alımda adayların en az ilkokul mezunu olması kadın erkek 18 yaş ile 40 yaş arasında olması, en az 1 yıllık deneyimi olması, MEB Onaylı Hijyen belgesi sahibi olması, MEB onaylı Aşçılık alanında Ustalık ve Usta öğreticilik belgelerine sahip olması, iskilip ilçe merkezinde yaşadığına dair yerleşim yeri belgesine sahip olması,

İşkur ilanından sonra Yerleşim Yeri adresini taşıyanların başvurusu geçersiz sayılacak, alınacak personel devlet memuru olmayıp daimi işçi statüsünde çalıştırılacak. Mevcut yasalar dahilinde devlet memurluğuna veya devlet kadrolarındaki işçi statüsüne geçişi de söz konusu olmayacak.Başvuru yapan adayların istenilen belgeleri 27 Ocak 2020 ile 28 Ocak 2020 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde İskilip Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğüne teslim etmesi gerekmekte. Belge teslimi yapmayan adaylar noter kurasına dahil edilmeyecek.

Aşçı İŞKUR kamu alımında iş ilan numarası 00005360768 olan 1 kişi alımda adayların en az ilkokul en çok lise mezunu olması kadın erkek 18 yaş ile 45 yaş arasında olması, en az 2 yıllık deneyimi olması, MEB Onaylı Hijyen belgesi sahibi olması, MEB onaylı Aşçılık alanında Ustalık ve Usta öğreticilik belgelerine sahip olması, iskilip ilçe merkezinde yaşadığına dair yerleşim yeri belgesine sahip olması şartları bulunmaktadır.

Garson 1 kişi İŞKUR kamu alımında iş ilan numarası 00005360804 olan alımda adayların en az ilkokul en çok lise mezunu olması kadın erkek 18 yaş ile 45 yaş arasında olması, MEB Onaylı Hijyen belgesi sahibi olması, MEB onaylı garson alanında ustalık ve usta öğreticilik belgelerine sahip olması, en az 2 yıllık iş deneyimine sahip olması, iskilip ilçe merkezinde yaşadığına dair yerleşim yeri belgesine sahip olması şartları aranmakta.

Temizlikçi (Temizlik Personeli) 1 kişi İŞKUR kamu alımında iş ilan numarası 00005360916 olan alımda adayların en az ilkokul en çok lise mezunu olması kadın erkek 18 yaş ile 50 yaş arasında olması, MEB Onaylı Hijyen belgesi sahibi olması, MEB onaylı temizlik görevlisi kat hizmetleri alanında ustalık ve usta öğreticilik belgelerine sahip olması, en az 2 yıllık iş deneyimine sahip olması, iskilip ilçe merkezinde yaşadığına dair yerleşim yeri belgesine sahip olması şartları aranmakta.

Büro Personeli (Resepsiyon Görevlisi) 2 kişi İŞKUR kamu alımında iş ilan numarası 00005360881 olan alımda adayların en az ilkokul en çok lise mezunu olması kadın erkek 18 yaş ile 35 yaş arasında olması, MEB Onaylı Hijyen belgesi sahibi olması, MEB onaylı resepsiyon hizmetleri alanında ustalık ve usta öğreticilik belgelerine sahip olması, en az 2 yıllık iş deneyimine sahip olması, iskilip ilçe merkezinde yaşadığına dair yerleşim yeri belgesine sahip olması şartları aranmakta.

Yukarıdaki kamu alımına başvurmak isteyen adayların 20 Ocak 2019 tarihine kadar başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 21 Ocak 2020