İŞKUR Kamu Belediye Personel Alım Son İlanları

İŞKUR Kamu Belediye Personel Alım Son İlanları

İŞKUR kamu iş ilanı ile Çukurca ve Söğüt Belediyesi bünyesine en az ilkokul mezun kamu alımı yapılıyor. Şoför, İş Ekskavatör Operatörü, Büro personeli, işçi ünvanlı kamu alım şartları haberimizde.

İŞKUR'un son  kamu iş ilanları ile Belediye bünyesine 7 kamu personeli alınacak iki farklı belediyeye alınacak olan personeller için başvurular başladı.

Bilecik İŞKUR iş ilanı ile Söğüt Belediyesi tarafından İŞKUR iş ilanı ile 3 kamu personeli alımı yayınlandı.

Yayınlanan iş ilanı ile 1 büro personeli, 1 Ekskavatör Operatörü, 1 sıhhi tesisatçı kamu personeli alımı yapılacak

Kütahya İŞKUR iş ilanı ile Çukurca Belediyesi tarafından yapılan duyuruda 1 şoför, 3 beden işçisi toplam 4 kişi kamu personeli alınacak.

İŞKUR kamu iş ilanı 7 belediye kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Bilecik İş İlanı

Söğüt Belediyesi

Büro Personeli (Veri Giriş Elemanı) 1 kişi söğüt belediyesi kamu personel alımında adayların kadın ve erkek lise mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, inhisar, Yenipazar/Bilecik, söğüt, Pazaryeri, Osmaneli, Gölpazarı, Bozüyük, Bilecik merkez ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005369068 olup başvurular 27 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

İş Makinesi Operatörü (Ekskavatör) 1 kişi alımında adayların kadın ve erkek ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, en az beş yılık B ve G sınıfı ehliyet sahibi olması, meslekte en az iki yıl tacrübeli olması ve SGK kaydı ile bunu belgelendirmesi, inhisar, Yenipazar/Bilecik, söğüt, Pazaryeri, Osmaneli, Gölpazarı, Bozüyük, Bilecik merkez ilçesi ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005368894 olup başvurular 27 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Sıhhi Tesisatçı 1 kişi alımında adayların kadın ve erkek ilkokul mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, en az beş yılık B sınıfı ehliyet sahibi olması, meslekte en az 10 yıl tacrübeli olması ve SGK kaydı ile bunu belgelendirmesi, inhisar, Yenipazar/Bilecik, söğüt, Pazaryeri, Osmaneli, Gölpazarı, Bozüyük, Bilecik merkez ilçesi ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005369252 olup başvurular 27 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Kütahya İş İlanı

Çukurca Belediyesi

Şoför (Kamyon Şoförü) olarak 1 kişi alımında adayların kadın ve erkek en az ilkokul mezun en fazla lisans mezun olması, 18 yaşından büyük olması, en az E sınıfı ehliyeti olması ve E sınıfı ehliyete ek olarak D sınıfı sürücü belgesi ile sürülen çekici türündeki araçları kullanabilmesi,  Domaniç ilçesi ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005368210 olup başvurular 27 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

İşçi (Beden İşçisi) olarak 3 kişi alımında adayların kadın ve erkek en az ilkokul mezun olması, 18 yaşından büyük olması, Domaniç ilçesi ikametli olması şartları bulunmakta. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005367176 olup başvurular 27 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

İŞKUR Belediye Kamu iş ilanlarına başvurmak isteyen adayların 27 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 27 Ocak 2020