İşkur Kamu Kurumları İşçi Alımı 47 Memur Kamu Personeli Alımı

İşkur Kamu Kurumları İşçi Alımı 47 Memur Kamu Personeli Alımı

İşkur kamu kurumları işçi alımı ilanları ile 5 ilden 6 kamu kurumu öğrenim şartsız ilkokul ortaokul lise lisans 47 memur kamu personeli alımı yapıyor.

İşkur Kamu Kurumları işçi alımı üzerinden 6 Belediye Başkanlığı 47 memur ve işçi alımı için ilanlar yayımladı. Yayımlanan ilanlar kapsamında öğrenim şartsız, ilkokul, ortaokul, lise, lisans mezunu İstanbul İSPER 3 halkla ilişkiler tanıtım ve meslek elemanı, 2 halkla ilişkiler ve organizasyon hizmetleri elemanı, İstanbul Baypaş 2 büro personeli, 1 silahsız güvenlik personeli, Bursa Harmancık 2 temizlik işçisi, Kahramanmaraş Akbel 25 saha/temizlik personeli, 5 hayvan bakım ve besleme personeli, Sakarya ER-YAP 3 ofis elemanı, 3 çöpçü, Denizli PERAŞ 1 teknik idari personel, 1 büro personeli alacak.


İşkur Kamu Kurumları İşçi Alımı İçin Gerekli Olan Belgelerin Bazıları

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan  adaylardan Nüfus cüzdanı aslı veya fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydı ile suretleri belediyemizce onaylanabilir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Diploma veya mezuniyet belgesinin aslı, noter tasdikli örneği veya E-devlet üzerinden alınmış  mezuniyet belgesi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Yabancı Okul Mezunları için Denklik Belgesinin aslı veya noter tasdikli fotokopisi istenmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi belediyemizce onaylanabilir. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan erkek adaylardan askerlik ile ilişkisi olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak zihinsel ve bedensel bir durumu olmadığına dair beyanı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan bir adedi forma yapıştırılmak kaydı ile son altı ay içerisinde çekilmiş 2 adet biyometrik fotoğraf istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge istenmektedir 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan adli sicil kaydı istenmektedir.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adaylardan ikametgah belgesi istenmektedir.


İşkur Kamu Kurumları İşçi Alımı Genel Başvuru Şartları 

**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk vatandaşı olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların 18 yaşını tamamlamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların emekliliğe hak kazanmamış olması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da afta uğramış olsa bile, devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmaması zorunludur.
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan olan erkek adayların askerlikle ilgisi bulunmaması ya da askerlik çağına gelmemiş bulunması veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması zorunludur. 
**Belediye personel alımı ilanına başvuracak olan adayların görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmaması zorunludur.


İlan Metinleri Ve Başvuru Bilgileri 

İlanlar için son başvuru tarihi 13 Aralık 2021 olarak belirtilmiş olup başvurular ilan metinlerinde belirtilen adreslere yapılacaktır. www.kariyerkamu.com haberidir.

İstanbul İSPER
https://media.iskur.gov.tr/51176/istanbul-pers-yonetim-a-s-13-12-2021.pdf  
İstanbul Baypaş
https://media.iskur.gov.tr/51307/istanbul-baypas-bayrampasa-ins-yat-taah-hiz-san-tic-ltd-sti-13-12-2021.pdf 
Bursa Harmancık
https://media.iskur.gov.tr/51299/bursa-harmancik-eko-tur-gida-ltd-sti-13-12-2021.pdf 
Kahramanmaraş Akbel
https://media.iskur.gov.tr/51315/kahramanmaras-akbel-toprak-urunleri-temz-hizm-san-ve-tic-a-s-13-12-2021.pdf 
Sakarya ER-YAP
https://media.iskur.gov.tr/51341/sakarya-er-yap-ins-yat-paz-a-s-13-12-2021.pdf 
Denizli PERAŞ
https://media.iskur.gov.tr/51300/denizli-peras-pers-alimi13-12-2021.pdf 

Son Başvuru Tarihi: 13 Aralık 2021

Popüler İlanlar