İŞKUR Kastamonu İş İlanı Şerife Bacı Öğretmenevi Lise Mezun Personel Alıyor

İŞKUR Kastamonu İş İlanı Şerife Bacı Öğretmenevi Lise Mezun Personel Alıyor

İŞKUR kamu iş ilanı ile Milli Eğitim Bakanlığı Mudanya Öğretmen evi bünyesine Garson kamu personelleri alınıyor. Alım şartları neler?

Milli Eğitim Bakanlığı Kastamonu Şerife Bacı Öğretmenevi bünyesine en az lise mezun, KPSS şartsız 2 kamu alımı yapılıyor. Garson işçi kamu alımında ayrıntılar şöyledir.

İŞKUR iş ilanları kuraya tabi olup taleplere başvuru yapan iş arayanların İŞKUR’a başvurusu sonrasında başvuru listesi Öğretmenevi müdürlüğüne kura çekimi için gönderilerek kura ile alınacak personeller belirlenecek. İlan içeriğine göre 04 Şubat 2020 saat 10:00 da Öğretmenevi müdürlüğünde kura çekilecek ve 06 Şubat 2020 saat 10:00 da ise mülakat yapılacak.

İŞKUR kamu iş ilanı 2 kamu personeli alımı ayrıntıları şöyle.

Kastamonu İş İlanı

Şerife Bacı Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü

Garson (Servis Görevlisi) 2 kişi alımında adayların erkek ve en az lise mezunu olması, 18 yaşından büyük olması, adayların SGK hizmet dökümü ile belgelendirerek 1 yıl mesleki tecrübeye sahip olması, Kastamonu merkez ikametli olması şartları bulunmaktadır. Yayınlanan başvuru İŞKUR iş ilan numarası 00005369043 olup başvurular 27 Ocak 2020 tarihinde bitmektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı Öğretmenevi personel alımına başvurmak isteyen adayların 27 Ocak 2020 tarihine kadar belirtilen İŞKUR iş ilan numaraları ile başvurularını İŞKUR hizmet binalarından veya İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak tamamlamaları gerekmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 27 Ocak 2020