İŞKUR Kıyı Emniyetine 2 Avukat Kamu Personeli Alım İlanı

İŞKUR Kıyı Emniyetine 2 Avukat Kamu Personeli Alım İlanı

Yapılan yeni İŞKUR iş ilanı ile Avukat kamu personelleri alınıyor. Yayınlanan daimi işçi alım ilanı içeriği haberimizde.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından yapılan İŞKUR kamu işçi alımı ilanı ile bünyesine 2 kişi daimi Avukat Kamu personelleri alınıyor. Alınacak kamu personelleri 2 aylık deneme süresine tabi olacaklar.

Alınacak kamu personelleri Beylerbeyi Mahallesi Abdullahağa Cad. No:16/A Üsküdar İstanbul adresinde çalıştırılacaklar.

Başvuru yapan adaylardan sınav (yazılı veya sözlü yöntemlerinden biri veya ikisi kullanarak yapılacak) sonucunda işe yerleştirmeye hak kazanacak adaylar iş yerinde ilgili mevzuatınca uygulanan ücret, tazminat, prim, fazla mesai, eğitim, görev yeri ve benzeri çalışma şartları hakkındaki uygulamaları kabul etmiş sayılacak. Aksi halde adayların 2 aylık deneme süresi içerisinde hizmet akdini sonlandırma hakkı bulunmakta.

Bu kapsamda işe başlayacak aday Kuruluşun öngördüğü yerde çalışmaya muvafakat vermiş sayılacak.

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü kamu personeli alım süreci ile ilgili tüm duyurular müdürlüğün web sayfası duyurular bölümünden yapılacak olup, ayrıca adreslere başka tebligat yapılmayacak.

Avukat olarak alınacak 2 kamu personeli adaylarının Hukuk Fakültesi mezunu olması, Avukatlık ruhsatına sahip olması, adayların kamu personeli seçme sınavı P93 puanının en az 60 olması,

Kuruluşça yapılacak olan mülakat sınavına kadar belgesi ibraz edilmek üzere İngilizce dil bilgisine yönelik ÖSYM tarafından yapılan Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı’nda (YDS) en az (E) düzeyinde puan almak veya Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından buna denk kabul edilen bir belgeye sahip olması,

İŞKUR’da ilan edilen iş gücü talebinin son başvuru tarihi itibariyle 36 yaşından gün almamış olması şartları bulunmaktadır.

Başvuru şartlarını taşıyan adayların 15 Mayıs 2020 tarihine kadar 00005494662 İŞKUR iş ilan numarası ile başvurularını İŞKUR internet sitesi üzerinden iş arayan girişi ile başvurularını yapmaları veya alo 170 hattı üzerinden yapmaları ilan edildi.

Son Başvuru Tarihi: 15 Mayıs 2020